Witam,
Po wcześniejszych moich zakupach mieszkań dla córek jednej w Krakowie i drugiej w Zabrzu nie miałem dobrego zdania na temat biur pośredników nieruchomości. Ale i tym razem byłem do tego zmuszony z racji mojego miejsca stałego zamieszkania w Krakowie a miejsca wybranego zakupu - rejon Pucka . W tej sytuacji byłem przygotowany na nie miłe niespodzianki a tu pełne zaskoczenie Pani Hanna Mukoid-Jałosińska jest osobą bardzo solidną , zawsze punktualna i dbająca nie tylko o interes swojej firmy lecz też o dobre relacje z obiema stronami kontraktu . Widoczne od pierwszej chwili są kompetencje i pełne profesjonalizmu podejście jej do przedstawienia informacji ( oceny przedmiotu transakcji ) obiektywne, zwarte i w 100% trafne , nie faworyzuje ani strony sprzedającej ani kupującego. Pracownicy biura marina w świecie nieruchomości też starają się dotrzymywać kroku swojej szefowej . Reasumując powierzając sprawę zakupu nieruchomości Pani Hanna Mukoid-Jałosińskiej dokonałem znakomitego, trafnego wyboru . Taka transakcja to czysta przyjemność zero stresu.
Ryszard J. z Krakowa