Prestiż (1) Zażądać Prestiż według mojego doświadczenia to porażka. Dwa lata nie potrafią... Daro Polecam Pana Kamila Gorczycę z Pepper House (1) Przeglądałam strony internetowe biur nieruchomości w Gdańsku. Prezentowane... Amuvor dobry zarządca wspólnotą mieszkaniową! (7) szukam dobrego, ale naprawdę dobrego rzetelnego, uczciwego...na razie... bob
Poszukujemy zleceń dla pracowników szybka realizacja natychmiast z dnia na dzień zapraszamy (1) Wykańczanie wnętrz , usługi budowlane , malarskie , wyburzanie cyklinowanie... Marcin 505960550 Wynajme mieszkanie w Baninie (1) Witam, szukam mieszkania na wynajem w baninie z partnerem. Rozwazymy kazda... Ewelina Ekspresowo terminowo czysto 517663517 (1) Zapraszamy zadźwoń Michal Pepper House - polecam serdecznie (1) Z całym sercem polecam usługi biura Pepper House. Pani Agata z którą miałem... Marcin Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie. (18) Witam. Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania... marlena Home Asset Nieruchomości - bardzo profesjonalnie (1) Serdecznie dziękuję Pani Dorocie Pellowskiej i Panu Maciejowi Cizek za... Jacek Dzień dobry (1) Dzień dobry mam takie pytanie chcialbym sie zająć utrzymaniem czystości wokół... MaAti Adwokat prawnik (1) Dzień dobry nie wiem czy wybrałam dobry wątek ale poszukuje dobrego adwokata... Mała Multideweloper Wejherowo (1) Czy ktoś z Państwa ma Opinie o tym biurze nieruchomości Wejher Zarzadca nieruchomosciami (2) Witam, czy ktoś spotkał się z takimi firmami zarządzającymi jak Admin... Pauli Nigdy nie kupię mieszkania od Home Broker (2) Nie dość, że są nachalni (gdy sprzedawałem swoje, to ciągle dzwonili, że chcą... Wkurzony Trojmiasto to dno - ogłoszenia zaspamowane przez Homebroker i Sensus (11) Czy wy też macie takie doświadczenie z listą ogłoszeń na trojmiasto.pl, że... Zniesmaczony co sądzicie na temat ADMISTY??? (2) Szukamy Zarządcy solidnego i takiego który zarządza nieruchomością a nie... lokator Rodzina z Ukrainy chce wynająć mieszkanie. (1) Rodzina z Ukrainy z dzieckiem 2.2 poszukuje mieszkania w Gdańsku do 1500 +... Lubov Kradną :( (4) Witam, niestety mam podejrzenia, że pracownicy w moim sklepie kradną, czy... Kasia Ile procent otrzyma agencja nieruchomości od dewelopera? (2) Proszę zapytać. Ile procent otrzyma agencja nieruchomości od dewelopera za... Decorative art czy prowizja należy się jeżeli do końca umowa nie jest zrealizowana (10) Chcąc sprzedać domek z działką zaoferowało mi pomoc Biuro Nieruchomości w... Jagoda