Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście?

Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w Trójmieście. Kto ma największą wiedzę? Potrzebuję bardziej odpłatnej porady i wymiany doświadczeń niż szukania konkretnej nieruchomości.

Urodziły mi się kilka miesięcy temu bliźniaki i muszę przenieść się z małego 50 metrowego mieszkania do czegoś większego.

Od kilku miesięcy przeglądam wątki na forum, ogłoszenia w internecie. Nie wiem czy iść w stronę większego mieszkania, szeregowca, bliźniaka czy kupić lub budować dom. Wiem, że to kwestia budżetu, ale chcę kupić nieruchomość już na zawsze, żeby potem jej nie zmieniać. Chciałbym mieć ogród i żeby każde dziecko miało swój pokój. Liczę na to, że pośrednik odpłatnie doradzi mi w wyborze dzielnicy i rodzaju nieruchomości.

Kogo możecie polecić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście?

Jako pośrednik z 16-letnim stażem nie wyobrażam sobie, żeby brać za to pieniądze. Nie przesadzajmy.

Choć pewno (patrząc na to co się dzieje obecnie w branży) zaraz znajdzie się wielu chętnych do odpłatnych porad.

Ogólnie wiadomo - wszystko zależy od możliwości, potem do nich się dopasowuje to co realne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście?

To proszę podać do siebie jakiś kontakt- najlepiej telefoniczny.

Z góry dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście?

poproszę o maila - podeślę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z usług http://supercleaner.com.pl/polecane-biura-nieruchomosci/ gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udaj się do http://perfectnails.pl/posrednik-nieruchomosci-godny-zaufania/ szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście?

Poszukujesz doświadczonych i profesjonalnych ludzi z branży nieruchomości? Spróbuj zainteresować się biurem Russjan http://www.russjan.com .
Co do mieszkań na pewno znajdziesz ciekawą ofertę. Oferują naprawdę ciekawe duże mieszkania, w ciekawcych dzielniach Trójmiasta. Więc zachęcam Ciebie abyś zainteresowała się ich ofertą :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście?

Mogę polecić biuro Tyszkiewicz. Co prawda tylko raz korzystałam z ich usług ale byłam bardzo zadowolona, współpraca przebiegała bez zarzutu. To dość znane biuro w Trojmiescie i działają już od dłuższego czasu, mają doświadczenie. Mi udało się znaleźć wymarzone mieszkanie w Gdańsku Przymorzu, ich strona: http://www.tyszkiewicz.pl/mieszkania/sprzedaz/gdansk/przymorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście?

Fajna autoreklama, wejdź na wątek o tym biurze i poczytaj.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko nie tyszkiewicz. Brak kompetencji i "zlewanie" Klienta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona http://sklepdamka.pl/potrzebowalam-pomocy-agenta-nieruchomosci/ znakomici doradcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety prościej jest napisać kogo zdecydowanie nie polecam :(
Odradzam korzystanie z usług DOMO GDA Martyna Ardziejewska. Na początku myślałam, że trafiłam na trudny okres dla pani Beaty Prot - menopauza i te sprawy - ale niestety okazało się, że takie traktowanie to standard - brak zwrotu kaucji, nie odbieranie telefonów, niekulturalne osobiste uwagi, żądanie pokrycie kosztów usunięcia usterek bez podania jakiegokolwiek rozliczenia.
Smutne...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam w pełni opinię o Domo GDA Martyna Ardziejewska. Agencja ta zmieniła już nazwę na RENT4YOU. Działają w niej m.in. matka z córką. Jest sporo opinii o tej firmie w internecie - wystarczy poszukać i można się przekonać z kim ma się do czynienia. Toczą się już przeciwko tej agencji sprawy w Sądzie. Należy mieć nadzieję, że dosięgnie te kobiety w końcu sprawiedliwość.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również potwierdzam powyższe opinie. Umowa wypowiedziana pod byle pretekstem i brak zwrotu kaucji. Sprawa poszła do sądu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Martyna Ardziejewska wyrejestrowała działalność Rent4you. Najprawdopodobniej obie panie będą teraz działać pod inną nazwą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowa nazwa to najprawdopodobniej Abidomo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo to jest jeszcze jakaś starsza nazwa. Pewnie ciągle zmieniają nazwy żeby pozostać bezkarne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry. Również jesteśmy pokrzywdzeni przez obie "Panie" szukamy kontaktu do osób zainteresowanych złożeniem wspólnego pozwu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt w prywatnej wiadomości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zainteresowana złożeniem wspólnego pozwu przeciwko dawnej firmie Rent 4 You
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój adwokat chce przeanalizować wszystkie dotychczasowe sprawy przeciw tym oszustkom. Jesli ktoś dysponuje dotychczasowymi numerami spraw sądowych proszę o kontakt. Wszelkie inne informacje również przydatne. Ze złych rzeczy powiem ze pani na którą były rejestrowane firmy przebywa w Azji i nie ma w Polsce majątku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, byłam również klientką tych kobiet, działających jeszcze pod nazwą DomoGDA. Napisałam powyżej opinię pod nickiem "Oszukany Klient". Złożyłam sprawę do Sądu i szczęśliwie udało mi się wygrać. Udostępniłam potrzebne dane mojej adwokat 2 osobom również oszukanym przez te kobiety. Jeśli potrzebuje Pani/Pan jakiś informacji proszę napisać, jak możemy się skontaktować. Jestem otwarta na wszelką pomoc osobom poszkodowanym, podobnie jak ja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy mogę prosić o kontakt do Pani adwokata?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie to oszustki. Zamierzam sądownie odzyskać skradzione pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wybrałem http://volupte.pl/poszukiwania-dobrego-biura-nieruchomosci/ pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy udało się Panu/Pani ustalić miejsce pobytu Martyny Ardziejewskiej / Beaty Prot?? Bo z tego, co radził mi prawnik musimy znać jej/ich adres gdzie obecnie przebywają, aby móc pozwać je sądownie. Tym bardziej, że ich działalność została zlikwidowana pod starymi numerami NIP i Regon. Teraz trzeba ścigać Martynę Ardziejewską jako osobę cywilną i z jej majątku ewentualnie Sąd może kiedyś przy pomyślnym rokowaniu ściągnąć ukradzione pieniądze.
Proszę o wiadomość w komentarzu lub priv jeśli ktoś wie gdzie przebywa Prot lub Ardziejewska. Na podane w umowie najmu adresy, nasze wezwania do zapłaty jak dotąd nie zostały dostarczone....czekamy do końca października i idziemy do Sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, proszę się nie sugerować adresami na umowach. Ja miałam inny na umowie najmu i inny na protokole odbioru. Chyba gdzieś tam jeszcze był trzeci. Wszystkie były nieaktualne. Zasugerowałam się mailem od agencji w trakcie najmu i poszperałam w necie. Proszę o jakąś prywatną informację, założyłam tutaj specjalnie konto, aby pomóc innym - ja wywalczyłam już sądownie swoją należność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Norbylia 35 3271Larvik. Wystarczy wpisać w google....nr tel też jest w Norwegii wszystko jest jawne łącznie z zarobkami danej osoby. Także polecam pogooglowac Panią Martynke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli ktoś będzie chciał tu napisać skargę na Rent4you, to proszę zarejestrować się nawet pod anonimową nazwą i skomunikujmy się w prywatnych wiadomościach na tym portalu. Postarajmy się, żeby tym kobietom nie uszło na sucho okradanie ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamierzam przez prawnika/ sprawę sądową odzyskać skradzione pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, napisałam wiadomość priv do Pana/Pani, chcemy napisać skargę i doniesienie do prokuratury/na policję. Inaczej te oszustki dalej będą naciągać ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za kontakt. Im nas więcej tym lepiej, proszę o kontakt poszkodowane osoby! Ukrócimy tym kobietom oszukiwanie ludzi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak moge napisac na prywatnego maila?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt odnośnie oszustw przez panie Martynę Ardziejewską i Beatę Prot( wcześniej nazwisko Rohde)Panie od ponad 10 lat oszukują,okradają klientów. Zatrudniają również u siebie swoje późniejsze ofiary, bardzo dobrze manipulują ludźmi, którzy im zaufali. Panie to świetne manipulantki, matka i córka . Jestem okradziona z dużej sumy pieniędzy, oszukana, wykorzystana jako jej pracownik. Przez te panie poważnie się rozchorowałam. W związku z sytuacją poszukuję kontaktu z osobami oszukanych przez Beatę Prot i Martynę Ardziejeską
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Martyna Ardziejewska mieszka na ul. Eduarda Stachury 1/43 w Gdansku. Jej matka Beata Prot na ul. E. Stachury 5 w Gdansku. Oszutki i manipulantki. Pozew zbiorowy w Gdansku ale takze w Warszawie polecam, przy 10 letniej karierze zlodziejek i oszustek, musza znac odpowiednie osoby w Gdansku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beat Prot mieszkał na Focha ,ale uciekła . Próbuj ją namierzyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, również jestem osobą poszkodowaną. Pani Beata unika kontaktów, zmienia adresy. Dopuściła się również kradzieży wyposażenia mieszkania (zastawa stołowa i szklanki z Ikea). Zamierzam złożyć pozew do sądu. Mieszkanie odzyskałam, chociaż był z tym problem. Zalega z płatnościami za 3 miesiące. Oszukiwała, że lokator za mieszkanie nie płaci, dlatego są u niej opóźnienia. Podczas, gdy lokator wszystko płacił w terminie. Nie wiadomo gdzie teraz tej Pani szukać. Wzięła kancelarię jako pełnomocnika, kancelaria wystosowała pismo z propozycją porozumienia. Był ustalony termin spłaty zaległości w zamian za kontynuowanie umowy. Oczywiście wpłaty nie było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, też jestem poszkodowany. Beata Prot wynajmował mieszkanie ode mnie, nie zapłaciła 2 miesięcy czynszu. Okazało się, że ostatecznie mieszkanie oddała Ukraińcom. Mieszkanie zostało zdemolowane. Niedopłata za wodę 600zł (ciekawe co z innymi mediami). Po wymianie przeze mnie zamków ktoś próbował wejść do mieszania uszkadzając nowo założony zamek. Tragedia. Szukam pomocy i możliwości odzyskania pieniędzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, byłam najemcą mieszkania przez rok od DomoGDA. Nie dostałam zwrotu kaucji i nadpłaconego czynszu za 2 miesiące. Złożyłam sprawę do Sądu i wygrałam, Służę wszelkimi informacjami, aby pomóc. Proszę podać, jak możeny się skontaktować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beata Prot nazywa się teraz Beata Czerniawska , spółkę Feedback w Gdyni ul. Al Zwycięstwa 241/13
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuje za info, może ja odwiedze żeby oddała skradzone rzeczy z mieszkania. 2 oszustki córeczka z mamą SZOK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beata prot mieszkała u nas przez 4 miesiące, podpisała umowę na UPC w imieniu mojej żony chociaż żadnego upoważnienia od nas nie miała!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Załozyłam specjalnie konto prywatne, chętnie pomogę. Może informacje, jakie posiadam komuś poszkodowanemu się przydadzą. Wywalczyłam sądownie od tych kobiet należne mi pieniądze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpisałam Pani na priv. Proszę o kontakt na prywatnego mejla podanego w wiadomości. Chętnie poprosze też namiary na adwokat, która prowadziła Pani sprawę. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, jestem poszkodowana przez Rent4you. Jak moge napisac na prywatnego maila?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy było to pytanie do mnie, ale podpowiem. Proszę założyć konto (ja tak zrobiłam). Wtedy będzie mogła Pani wysyłać prywatne wiadomości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam alak, prosze o kontakt pod hana555@gazeta.pl

Jestem poszkodowana przez B . Prot. Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Założyły nową firmę pod nazwą Feedback , dalej działają....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sprawie przeciwko tym Paniom prowadzone jest postępowanie przez Kom. Pol. nr VIII w Gdańsku, sygn. akt Kp 2 D 5601320/2019, Pr 1 Ko 81.2019. Poszkodowanych prosimy o kontakt z komisariatem i zgłoszenie udziału w sprawie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazlam kartke w skrzynce na listy z oferta firmy feedback sp. z o.o. , gdzie udzialowcem jest pani Beata Czerniawska . Dziekuje wszystkim osobom ktore udzielily informacji na tym forum, dzieki czemu pewnie uniknelam klopotow.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Profesjonalna obsługa:
Zapraszam na blog:
https://stadnickihouse.blogspot.com

Zapraszam do moich wpisów:
https://stadnicki-house.business.site

Porozmawiajmy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecono mi http://www.duda.org.pl/dobre-agencje-nieruchomosci-w-krakowie/ szybko sprzedałem mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystawiłem ogłoszenie o wynajmie nieruchomości w Sopocie przez https://www.trojmiasto.pl/Estate-Polska-o74629.html, a wcześniej samodzielnie nie udało mi się nikogo normalnego znaleźć. Strasznie ciężki temat. Poza tym mają wielu doradców, więc możesz w pewnym sensie dopasować pod siebie, jeżeli masz wrażenie, że ktoś ambitnie podchodzi do sprawy. Udało się umowę podpisać z normalnymi ludźmi i mam pewien dochód pasywny. Nie jest oszałamiający, ale zero ryzyka formalnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...