Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie

Temat dostępny też na forum: Pruszcz Gdański
Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż.
Czy ktoś z Was miał styczność / mógłby podzielić się opinią na temat tej firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie

mamy prestiż jako administratora w pruszczu od 2007 roku i jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie

Ja także nie mam im nic poważnego do zarzucenia. (blok oddany w 2005 i od tego czasu ten sam zarządca).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie

A ja nie jestem zadowolona, biorą kasę i niewiele robią.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie polecam.
Właściciel jest niby dorosły, a zachowuje się jak g*wniarz. Nie wierzcie mu na słowo, jeśli coś z nim załatwiacie to tylko pisemnie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 1000 % ... tylko pisemnie ! ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakiś konkrety, bo takie opinie nie wiele wnoszą i nie pomagają przy podjęciu decyzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja proponuje EMOL Gdańsk przy 46 m place jedynie 300 zl czynszu naprawdę sa solidni i tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odradzam EMOL-a a w szczególności p. Bożene... Chcecie mieć same problemy i ZERO zaangażowania zarządcy bierzcie EMOLA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój remont dachu wykonywali przez rok współpracując w podwykonawca, który był niesolidny a upierali się przy nim. stosowali zasadę psychologii. Chętnie biorą kasę, ale odpowiedzialność za sprawdzenie co zrobił podwykonawca i czy się wywiązał to już nie oni. nie można na nich liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od początku istnienia osiedla zarządcą u mnie był prestiż - za małe pieniądze, a wszystko załatwiane na czas i dopilnowane - nawet przeglądy kominiarskie, gazowe, wywóz śmieci, sprzątanie klatek i okolic są w ramach "czynszu' niewielkiego zresztą - kwestia ustalenia wszystkiego w czasie podpisywania umowy na zarządzanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

W prestiżu zależy na jakiego adminstratora od tego zarządcy trafi się bo jest kilka osób.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do kogo warto zatem trafic? A kogo omijac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myśmy po prostu zmienili zarządcę jak zaczął kręcić. Mieliśmy człowieka który ani zebrać corocznych nie organizował a w każdym razie nie dawał w ogóle informacji o miejscu i dacie takiego spotkania, więc może się spotykał, ale nie ze mną na pewno i wieloma innymi właścicielami. Teraz obsługą zajmuje się firma pana Kazimierza Kotłowskiego Osiedle Zielone (osiedlezielone.eu). Bardzo dobry kontakt, nie ma problemów żeby się dodzwonić, dostajemy rozliczenia, zawsze jest informacja o spotkaniu właścicieli itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zarekomendować mogę Osiedle Zielone jeśli chodzi o Trójmiasto. Nasza wspólnota jest u nich klientem, i też mojej siostry wspólnota z Sopotu wiem że z ich obsługi korzysta i raczej opinie są pozytywne. Szybko reagują w sytuacjach awaryjnych a to jest mega ważne moim zdaniem przy takim administrowaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tiiiaaa zwlaszcza gdy budynek jest w stanie deweloperskim a wspolnota ponosi rocznie 2000zl na naprawy ktore wykonac powinien deweloper. Firmie Osiedle zielone mowie stanowcze NIE!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tą firmą akurat nie miałem nigdy nic do czynienia, ale jak szukasz kogoś sprawdzonego to polecam https://integrummanagement.pl/. Są już u nas ze dwa lata i jakość usług niezmiennie wysoka. Jeśli mowa o cenie to nie jest u nich najtaniej, ale drogim też bym ich nie nazwał. Określiłbym to jako dość rozsądną cenę, w każdym razie za ten święty spokój i ogarnięte wszystkie sprawy to i więcej bym zapłacił. Sprawdzają się świetnie jak na razie, a wątpię, żeby coś się zmieniło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Droga firma, która generuje wysokie koszty, gdyż współpracuje z drogimi wykonawcami i przez to usługi są wysokie. Nie szuka efektywnych, korzystnych dla Wspólnoty rozwiązań, bardziej skupia się na zarabianiu na zarządzaniu niż na zarządzaniu. W relacji Administrator Zarząd WM odpowiedzialność za budynek dla Wspólnoty i Zarządu, a wynagrodzenie dla Administratora.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam firmę Kupiec :) bardzo dobrzy są w zarządzaniu nieruchomościami!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta firma faktycznie jest dobra - http://kupiec-zarzadca.pl/ faktycznie można im zaufać i widać od pierwszego spotkania zaangażowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja uważam, że polzen to przyzwoity zarządca, jesteśmy zadowoleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie

Nie polecamy, korzystaliśmy z ich usług i nie było dobrze. Niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...