Zofia Śmigło - ocena (1) Moja córka już czterokrotnie korzystała z półkolonii w budumi. z pewnością... Zofia Śmigło Zofia Śmiglo - ocena (1) Bardzo fajna sala zabaw. Mnóstwo tu klocków, za każdym razem kiedy ideiedzsm... Zofia Śmiglo Zofia Śmiglo - ocena (1) To najlepiej zorganizowane urodziny na hakich byłam a regularnie świętujemy... Zofia Śmiglo
HubertZ - ocena (1) Kilkakrotnie korzystaliśmy z półkolonii w budumi i muszę przyznać że syn... HubertZ HuberZ - ocena (1) Organizowałem w budumi szóste urodziny dla syna. Warsztaty dla dzieci były... HuberZ HubertZ - ocena (1) Świetna sala zabaw. w budumi jest przestronnie, kolorowo i kreatywnie.... HubertZ Michał - opinia (1) Profesjonalna opieka Michał Paula - opinia (1) Animatorka Natalia -tragedia...zachowywała się jak na stypie a nie na... Paula W. - opinia (1) Najfajniejszy plac w trojmiescie bez zadnych krzykliwych zabawek ,... W. świetlik - opinia (1) Jeszcze nic nie polecałam w tym portalu. Budumi jest pierwsze. SĄ tego warci.... świetlik Zofia Dęba - opinia (1) w budumi, jest świetnie. Cudowna atmosfera, piękne wnętrze i przyjemna... Zofia Dęba