Badania psychotechniczne prawo jazdy kat B

Wszedłem z ulicy zapytać o mozliwość zrobienia badań. Po 20 minutach wyszedłem z zaświadczeniem po zakończonych badaniach z wynikiem pozytywnym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Badania psychotechniczne prawo jazdy kat B

To chyba nie najlepiej świadczy o tej pracowni i osobach, które tam pracują. Ja rozumiem, że kierowcom często się spieszy i jest Pan zadowolony, że tak szybko uzyskał orzeczenie, ale takie badanie średnio trwa ok. 1,5 godziny (godzina to minimum), więc nie wiem na podstawie czego wydano Panu to zaświadczenie, chyba na "ładne oczy". Psycholog ma wymóg określony ustawą, by zbadać osobę pewnymi testami i jest to po prostu niemożliwe żeby takie badanie wykonać w 20 minut. Oczywiście psycholog w Pana wypadku musiał pominąć sporą część testów, które są prawnie wymagane. Także Pan się cieszy, że dostał szybo orzeczenie a badanie było bardzo nierzetelne i takiej pracowni powinna przyjrzeć się komisja z WOMP-u. Jak widać właściciele pracowni zrobią wszystko by przyciągnąć klientów, zapominając chyba o co w tym badaniu tak naprawdę chodzi. Może od razu wystawiać tylko orzeczenia bez badania czegokolwiek i pobierać opłatę za przysłowiowy papier...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Badania psychotechniczne prawo jazdy kat B

orientuje się ktoś czy długo się czeka na badania dla kierowców czy da rade zrobić np w miesiąc bo taki mam czas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0