Pracownia Psychologiczna

Badania kierowców Medycyna transportu Medycyna pracy

Gdynia, opata Michała Antoniego Hackiego 10B

maria - opinia (1) pozytywne bardzo miła obsługa. Rzetelne badanie trochę trwało ale warto maria Elżbieta - opinia (1) Badania po punktach ;-) Wszystko przeprowadzono szybko, sprawnie i bez... Elżbieta Kierowca zawodowy (1) Bez problemu umówiłem się na dogodny termin badania. Dużym atutem jest... Patrycjusz
Polecam kierowcom taxi (1) Byłem dziś na badaniach na taksówkę. Panie psycholog bardzo miłe i pomocne.... Witold Polecam (1) Mega profeska, badanie przeprowadzonew konfortowych warunkach, Pani psycholog... Łukasz Polecam (1) Przede wszystkim wizytę oceniam pozytywnie, ze względu na to, że nie czułem... MD Pozytywnie (1) Bardzo profesjonalne podejście i obsługa. Panie bardzo pomocne, na spokojnie... Krzysztof polecam (1) Bardzo miła atmosfera. Panie Psycholog sympatyczne i pomocne. Polecam! Natalia Polecam (1) Polecam pracownię na Opata Hackiego. Dostałam skierowanie na badanie na... Joanna Badania psychotechniczne prawo jazdy kat B (3) Wszedłem z ulicy zapytać o mozliwość zrobienia badań. Po 20 minutach... Roman Pracownia jest OK. (1) Robiłem badania na auto służbowe. Zależało mi na czasie.Szybko, sprawnie.... Jerzy Filia ul Wójta Radtkego 49.Bardzo zadowolony jestem. (1) Badanie na kierowcę szybkie i sprawne. Miła atmosfera. A nie tak jak gdzie... kierowca Polecam (1) Miłą obsługa, bez kolejek. Polecam Adam polecam kierowcom taksówek (1) Od lat chodzę na badania to tej pracowni. Bardzo miła Pani Psycholog. Dobrze... Krzysztof