małgorzata - ocena (1) Firma bardzo profesjonalna, rzetelna, wszystko wykonane terminowo i w co... małgorzata Marta - opinia (1) Szybko, fachowo i uprzejmie! Prosta sprawa - pomoc przy wyniesieniu kanapy, a... Marta Ilona - opinia (1) Polecamy, szybko, sprawnie zorganizowany przewóz mebli z biura do biura.... Ilona
Marek - opinia (1) Przeprowadzka zrobiona szybko, sprawnie i bez żadnych uszkodzeń przewożonych... Marek Paweł - opinia (1) Bardzo dobra firma, wszystko odbyłu się punktualnie i zgodnie z ustaleniami.... Paweł Zbigniew (70 lat) - opinia (1) Szczerze mogę polecić Firmę - punktualna, szybka, profesjonalna, przewóz... Zbigniew (70 lat) Agnieszka - opinia (1) Bardzo sprawna usługa. Sympatyczni i ogarnięci goście. Agnieszka Aga i Jacek - opinia (1) Bardzo fajna ekipa. Przeprowadzaliśmy cały dom do dwóch mieszkań. Panowie... Aga i Jacek Również na 6 oceniam. Bardzo porządna ekipa. Polecam (2) Przewoziłam meble z Wrzeszcza do Gdyni Witomina. Nie dużo mebli ale mąż sam... Monika (Witomino) Super ! polecam ! bardzo dobra ekipa (1) punktualnie, sprawnie,niedrogo czylisumujac to czegood takiej ekipy... Anna P. Zasłużona ocena bardzo dobra ! (2) Naprawdę zasłużona ocena na 6. Moja wyprowadzka na nowe mieszkanie była... Krzysztof Przeprowadzka OK (1) Spokojnie mogę polecić. Nie za drogo i ogólnie ok. Jestem bardzo zadowolony. Piotrek Szczybul Porządnie i uczciwie. Polecam ! (1) Zamówiłam przeprowadzkę. 3 Pokojowe mieszkanie. Panowie przyjechali, wykonali... Agnieszka Welch GORĄCO POLECAM !!! (1) obsługa nienaganna !!! Panowie punktualni, szybko wykonali CIĘŻKĄ pracę,... Madzia polecam (1) panowie punktualnie podjechali pod adres zlecenia, pracowali szybko i... mart Polecam ! (3) Zaczne od tego ze przeprowadzka byla bardzo profesjonalnie wykonana,Panowie... Ewa w zasadzie polecam (2) Wykonaną usługę w zasadzie pochwalam. Panowie(dwóch) byli prawie... Beata gb - opinia (1) Termin ustalony ze sporym wyprzedzeniem. W dniu przeprowadzki, kwadrans przed... gb obsługa punktualna i rzetelna (1) panowie punktualnie podjechali pod adres zlecenia,pracowali szybko i... Maria Nie polecam (2) Współpraca rozpoczęła się od 30 min. spóźnienia. Jedna z przewożonych szafek... TEKA