Anna - opinia (2) Skorzystałam z zabiegu pedicure hybrydowego w salonie Balola. Jestem... Anna zabieg zaffiro (2) Salon profesjonalny i estetyczny. Naprawdę przemiła obsługa. Klient czuje się... Małgosia Moje ulubione miejsce w 3mieście! (1) Jestem stałą klientką od 3 lat...Uwielbiam to miejsce! Jest... Karolina
Salon (1) Klientką jestem od kilku miesięcy, trafiłam tu z polecenia koleżanki, na... Dragonfly Pediciure (1) Nie polecam usługi pediciure wykonanej przez p. Katarzynę Ch, zabieg wykonany... Ewa Zdecydowanie polecam (1) Wizyty w salonie Balola to czysta przyjemność - przemiła atmosfera, pełen... Zuzanna Pomoc podologiczna (1) W poszukiwaniu ratunku pod 6-ma sopockimi adresami, jedynie Marta z Baloli... GLOBO GLOBO Świetny salon (1) Jedyne takie miejsce w Trójmieście. Polecam gorąco! Atmosfera rewelacyjna,... Justyna polecam (1) Jestem stała klientka tego salonu. Uwielbiam pielęgnować siebie, a to... karalona Dziękuję! (1) Chciałam bardzo podziękować Pani Marcie N. za profesjonalną konsultacje,... Darla wszystko pięknie tylko naciągają (2) jakość usług bez zarzutu, salon piękny, ale co z tego, gdy poczułam się drugi... 1990 POLECAM!!! (1) Super atmosfera, bardzo miłe, indywidualne i profesjonalne podejście do... M.M. Wspaniały relaks (1) Absolutnie cudowne miejsce. Piękny wystrój z ogromną dbałością o detale... Joanna