oprawa muzyczna wesela (1) Zespół okazał się wyjątkowym prezentem i niebanalnym dodatkiem do... Michalina i Michal oprawa muzyczna wesela (1) Zespół okazał się wyjątkowym prezentem i niebanalnym dodatkiem do... Michalina i Michal Przepiekna oprawa muzyczna naszego slubu! (1) Dziekujemy za Wasz profesjonalizm, cudowna muzyke, niezwykly nastroj i chwile... Iga i Julien
Niesamowita oprawa ślubu i nie tylko (1) Baltic String Quartet sprawił, że nasz ślub oraz wesele były wzruszające i... Joanna i Jędrzej Oprawa ślubu 21.07.2017 (1) Gorąco polecamy !! Repertuar i wykonanie na naszym ślubie rewelacja, goście... Ewa i Piotr Oprawa muzyczna na ślubie (1) Byłam na wielu ślubach, któremu towarzyszyły skrzypce, jednakże nigdy nie... Alina i Robert Polecam (1) Miałem możliwość współpracować z Kwartetem podczas realizacji koncertu. Jako... Tomasz Perz Moja opinia vol.1 (1) Pierwszy koncert w nowym 2016 roku w Gdańskim Towarzystwie Przyjaciół... Andy Pol polecam (1) piękna muzyka, ciekawa aranżacja utworów Ania ocena kwartetu Baltic (1) Polecam Kwartet Baltic,profesjonalne granie,świetna prezencja,fajny... Justyna Piechel Dziękujemy za oprawę mszy ślubnej! (1) Dzięki Państwa talentowi i profesjonalizmowi nasza msza ślubna była... Asia i Jarek Magiczna atmosfera! (1) Kwartet grał podczas naszego ślubu cywilnego w plenerze. Dzięki nim ta... Ania Kosiarka - opinia (1) Profejsonalna obsługa, ciekawe aranże, przystępna cena, polecam! Kosiarka Great Performance at Wedding (1) Thanks to the Baltic String Quartett we had a wonderful outdoor Wedding... Undine Polecamy każdemu. (1) Kwartet zadbał o oprawę muzyczną naszego ślubu. Muzycy bardzo profesjonalni,... Agnieszka i Paweł Grzegorz Laskowski - opinia (1) Chcielismy serdecznie podziekowac za przepiekna oprawe muzyczna naszego... Grzegorz Laskowski Serdecznie polecam! (1) Ponieważ zewsząd słyszę i czytam pozytywne opinie o kwartecie Baltic... Magdalena wspaniała uczta muzyczna (1) już dwa razy udało mi się być na koncertach Kwartetu w Klubie Cico na Starym... Małgorzata niezapomniane koncerty (1) Z zespołem zetknęłam się po raz pierwszy 24.XI.2013 w Domu Uphagena i kwartet... Anna Wspaniały Koncert :) (1) Baltic kwartet wystąpił 14 listopada 2013 w ramach Gniewskich Spotkań... Aneta & Judyta