niech mi oddadza moje pieniadze!!! (3) Mam tego dośc, dosc czekania na zwrot swojej kasy od nich, czy ktos tez im... asiolek1234 czy ktos dostal pozyczke ? (3) moja mama wplacila im pieniadze.jestem ciekawa czy jest ktos komu oni... naiwna??? kredyt z Baltic Money (12) co sadzicie i czy w ogóle jest to realne żeby otrzymać kredyt 30000 na 15 lat... kaaasia
tesco finanse (1) idzcie do tesco finanse oni wspólpracuja z bankiem, nie pamiętam z jakim... mis Refleksja (20) Jestem zaskoczony poniższymi opiniami. Sam starałem się o dużą pożyczkę, i... Wojciech ...... (3) Gdzie moja pożyczka ?Gdzie moje 1200 zł wpłacone od kwoty pożyczki -6% od... Szymek Pozew zbiorowy (10) Jest taka firma prawnicza adsum w Szczecinie ,która odzyskuje wpłacone... GZ oszusci (6) uwaga na oszustow z baltic monej! borys Nie jest źle.. (5) Witam , Jeżeli chodzi o umowę i sprzedawców to jest ok. W umowie jest... Borys UWAGA OSZUŚCI (2) Właśnie stałem się szczuplejszy o 600 zł...do 10 miały być pieniądze,a po 10... następny naiwny Szukanie naiwnych i zwodzenie obietnicami (4) Podpisałam umowę 16 września br. Pani z Direct Money, firmy, która sprzedaje... abstrakcja (...) (3) (...) Umowę podpisałem 1 czerwca było w niej zapisane, że w ciągu pięciu dni... NIezadowolony Złodzieje naciągacze przekrety (1) cały problem zaczyna sie po 10 dniach jak juz maja wypłacić kase!!!... papi kanciarze i złodzieje!!!! (1) Ja składałam wniosek w Katowicach,na pytanie o zabezpieczenia ,które są w... poszkodowana Robienie ludzi w pomidora (1) Jak wcześniej pisali inni to wszystko prawda.Sam dałem się zrobić w... Osioł ... (1) kolejna argentyńska firma, działajaca na troche innych zasadach ale to zawsze... ANONIM D. - opinia (2) Staralismy sie z mezem o pozyczke, stracilismy 700zl.przypadek podobny jak... D. !!! (1) Przedstawiają co innego niż jest w umowie. Po przeczytaniu jej na spokojnie... Gość