klient - opinia (1) Szczerze polecam robiłem u nich spaw układu wydechowego. Solidnie i tanio.... klient Ja polecam naprawiałem u nich i będę naprawial (1) Jak dla.mnie jakość/cena swietne Rudy Rzetelnie, fachowo i szybko (1) Porównałem cenę wymiany całego układu wydechowego w czterech najbardziej... Rafał
Naprawa układu wydechowego (1) Skuszony pozytywnymi opiniami postanowiłem sprawdzić sam. Teraz potwierdzam -... kemot wymiana tłumika (1) Tłumik wymieniony w 30 min, obsługa bardzo miła, ceny przystępne. Szczerze... honda civic Uczciwie, szybko, tanio. Solidny mechanik. (1) Serdecznie polecam. Przyjechałem "z ulicy", bez umawiania się na wizytę. W... Tomek/Fiat Bravo Nie polecam (1) Naprawiałem tam wydech, a po 2 tygodniach musiałem jechać kolejny raz i w ten... al Wszystko ok :) (1) Hmm dokuczliwy głośny problem z układem wydechowym... :D Przyjechałem bez... Tomasz Polecam (1) Przyjechalem z peknietym tlumikiem bez umawiania sie na wizyte. Szybko, w... Paweł Super,szybko,tanio i miło (1) Po tym jak inny warsztat mnie mocno zawiódł zadzwoniłam do... Bogusia Szybka tania naprawa... (1) Układ pękł mi w połowie przy pierwszej puszce. Szef zakładu powiedział... TK POLECAM (1) szybko sprawnie bez naciągania na koszty. Panowie naprawili mi tłumik po tym... pan