Ewa - opinia (1) Korzystałam z kuponu Groupon na pedicure i manicure. Jestem bardzo... Ewa Kinga - opinia (1) Nie polecam. Paznokcie wykonanie fatalnie krzywo pomalowane i nie nadany... Kinga Manicure hybrydowy (2) Niestety nie polecam.Pani wykonująca manicure przesympatyczna, ale masa... Justyna
Wspaniale (1) Wybrałam się na manicure hybrydowy i jestem zachwycona poziomem usługi. Byłam... klientka Miód na duszę i ciało (1) W piątek byłam na zabiegach spa u Pana Jakuba. Wyszłam całkowicie... Bożena Bardzo zadowolona (1) Zabieg mikrodermabrazji wykonany przez Panią Alicję to mistrzostwo świata.... Aleksandra zmiana na gorsze (2) 5 lat temu przez parę lat chodziłam tam prawie codziennie na saunę. Świetne,... Karolina Polecam! (2) Serdecznie polecam Pana Adriana jako masażyste! Około 2tyg temu to była moja... Dorota Polecam (2) Wspaniale się zrelaksowałam. Peeling i masaż bardzo profesjonalnie wykonany... Aleksandra spa (1) Wprowadzanie klienta w bląd, pakiet prestiż- polegał na masażu plecy całość... natalia Odradzam (3) Długie terminy - nawet 2 miesiące, następnie przesuwają terminy , a później... Damian NOWONARODZONA! (2) Masaż wykonany profesjonalnie! Pani z recepcji bardzo miła, dawno nie... KAROLINA Zabiegi i masaż (1) Pan masażysta zrobił mi masaż całego ciała. Korzystam z masaży często, ale to... Basia Polecam (1) Wybrałam się z Grouponu, który otrzymałam w prezencie. Pakiet spa dla dwóch... Anna Spa na szóstkę (2) Dwa tygodnie temu wraz z przyjaciółką skorzystałyśmy z pakietu zabiegów w... Magdalena Niezwykłe doznania (1) Niesamowite podejście personelu do Klienta - Powitanie, zabiegi, relaks i... Katarzyna mieszane uczucia (1) Zabieg manicure i pedicure przeprowadzony starannie, kosmetyczka bardzo miła... bosskaa Oferta z Groupon - dramat! (1) Nie polecam nikomu, osoby obsługujące często rotują. Umawianie się w lipcu z... Aga Coś pięknego (1) Kilka dni temu korzystałam z usług tego spa i jestem mile zaskoczona... Jolanta J. Fajnie (1) Cudowne dziewczyny, wspaniała atmosfera, a zabiegi to czysty relaks.... Ilona