Baltmed

Prywatne kliniki Stomatolodzy USG

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23/LU1

Artur - opinia (1) Leczenie i ratowanie zębów OK. Solidnie i fachowo. Polecam. Artur Ewa - opinia (1) Leczę się u doktor Gumkowskiej - Migas od lat, specjalnie z daleka... Ewa Monia - opinia (1) Dr Ginekolog bardzo delikatna, fachowa, cierpliwie odpowiadająca na moje... Monia
100% profesjonalizmu (1) Pani doktor bardzo konkretna, zaangażowana, cierpliwa, wyszczerbiony ząb... Anka Pełen profesjonalizm (1) Dr Migas zawdzięczam uratowanie zęba. Była moją ostatnią deską ratunku po tym... Adam Nie polecam (1) Nie polecam dr Migas, lekarz "starej daty" z pewnymi nawykami. Korzystałam z... Była klientka Polecam (1) Z czystym sumieniem mogę polecić dr Migas. Pani dr ma podejście do pacjenta i... Agnieszka nie dajcie sie nabrać na wybielanie zębów (2) Witam! Pisze, ażeby przestrzec potencjalnych klientów przed wybielaniem... Beata Porażka (1) W kwietniu robiłam u dentystki M. w Baltmedzie wypełnienie w siódemce, które... Niezadowolona klientka Baltmed - dla mnie najlepsze (1) Od lat leczę się w Baltmedzie u dr Gumkowskiej - Migas. Nie wyobrażam sobie... em A. - opinia (1) Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt stomatologicznych. Zęby moje i... A. POLECAM (1) Polecam Panią Izę stomatolog, chodziłem do niej przez dwa miesiące raz w... Tomek Super (2) Dobra obsługa i skuteczni lekarze wiedza co robia. krzys