Piotrek - opinia (1) Gorąco polecam biuro BCN, które pomogło mi szybko sprzedać mieszkanie... Piotrek Teresa z Gdyni - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Urok osobisty pani Izabeli, połączony z... Teresa z Gdyni Gosia - opinia (1) Jako osoba kupująca nieruchomość nie spodziewałam sie tak miłej współpracy z... Gosia
Piotr - opinia (1) Z Panią Izabelą współpraca to czysta przyjemność Sprzedaż naszego mieszkania... Piotr Agnieszka - opinia (1) Korzystałam z usług BCN już po raz kolejny, i jak zawsze jestem bardzo... Agnieszka Adam - opinia (1) Serdecznie polecam Bałtyckie Centrum Nieruchomości jako Zarządcę... Adam Daniel - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z biurem, zwłaszcza z uroczą Panią Izabelą. Pełen... Daniel Agnieszka P. - opinia (1) Zdecydowanie polecam usługi biura BCN. Pani Izabela Wiater znalazła nam... Agnieszka P. Piotr - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Bałtyckie Centrum Nieruchomości - Panią Ize.... Piotr Michał - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Doświadczenie i profesjonalizm, które widać na każdym... Michał Bożena Sosnowska - opinia (1) Biuro cechuje wysoki profesjonalizm i skuteczność. W trakcie realizacji... Bożena Sosnowska Karina - opinia (1) Z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować biuro: "Bałtyckie Centrum... Karina Iwona Zaleska - opinia (1) Polecam wszystkim. Wyjątkowa życzliwość, cierpliwość i profesjonalizm Pani... Iwona Zaleska Ewa - opinia (1) Gdybym miala kolejny raz sprzedawac mieszkanie wybralabym Dziewczyny z... Ewa Hanna - opinia (1) Serdecznie polecam . Pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza odnośnie rynku... Hanna polecam - opinia (1) Firma BCN z panią Izą na czele zarządzała moją nieruchomością przez okres 2... polecam Jolanta P. - opinia (1) Od dwóch lat korzystam z usług BCN w kwestii znalezienia najemcy na... Jolanta P. Joanna - opinia (1) Bardzo polecam BCN! Pomoc Pani Izabelli była ogromna i nieoceniona: pomogła... Joanna Zdecydowanie polecam! (1) Dziękuję Bałtyckiemu Centrum Nieruchomości za opiekę merytoryczną nad... Tomasz Sabatowski polecam (2) Bardzo polecam BCN jako zarządcę nieruchomości. Nie ma żadnego problemu z... Adrianna