Hanna - ocena (1) Nie polecamy BCN do zarządzania Wspólnotą Mieszkaniową.Kompletny brak... Hanna Grzegorz - ocena (1) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Biura. W ciągu 2 tygodni pośrednik... Grzegorz Sebastian - ocena (1) Miałem przyjemność współpracować z biurem pośrednictwa nieruchomości BCN przy... Sebastian
Alina - ocena (1) Świetna współpraca, profesjonalne podejście do każdego zagadnienia - bardzo... Alina Madzia - ocena (1) Polecam serdecznie Panią Izę Wiater! Sprzedaż czy kupno mieszkania to zawsze... Madzia Anna - ocena (1) Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z panią Izabelą Wiater z Bałtyckiego... Anna Anita - ocena (1) Witam , polecam Panią Izę Wiater i biuro BCN , szybko i skutecznie... Anita Matt - ocena (1) Profesjonalnie, szybko i ze świetnym kontaktem z klientami. Dzięki... Matt A.P.O. - opinia (1) Polecam! Bardzo fachowa pomoc w sprzedaży nieruchomości, ogromny zasób wiedzy... A.P.O. Katarzyna - opinia (1) Bardzo cenię sobie współpracę z BCN. Pomijając wynajem mieszkania, który... Katarzyna Karolina - opinia (1) Mialam okazje wspopracowac z Pania Dorota Diller przy sprzedazy mojej... Karolina Karolina - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panią Izabelą Wiater. Mam przyjemne... Karolina Mariusz - opinia (1) Bardzo profesjonalnie i szybko przeprowadzona usługa poszukiwania najemcy dla... Mariusz Emilia Lampka - opinia (1) Chcieliśmy szybko wynająć mieszkanie, dlatego potrzebowaliśmy w dwa tygodnie... Emilia Lampka Iza i Mateusz - opinia (1) Jako młodzi ludzie byliśmy totalnie zagubieni jeśli chodzi o zakup... Iza i Mateusz Piotr - opinia (2) Skorzystałem z usług z polecenia i się nie zawiodłem. Bardzo dobra... Piotr Monika - opinia (1) Gorąco polecam Firmę BCN, która od kilku lat zarządza nieruchomością. W... Monika Monika - opinia (1) Z ogromną przyjemnością polecam Bałtyckie Centrum Nieruchomości. Firma... Monika Ewa Jasiniecka - opinia (1) Bardzo sprawne biuro, przemiła i kompetentną obsługa. Korzystam po raz... Ewa Jasiniecka Kasia Pomorska - opinia (1) BCN to profesjonalizm i obsługa na poziomie, o który - wbrew pozorom - w tej... Kasia Pomorska