Bałtyckie Foki

Kluby sportowe

Gdańsk, Jaśminowy Stok 53

Piotr - ocena (1) Coś więcej niż tylko pływanie! Polecam ! Piotr Adrian - ocena (1) Świetna zabawa, a zarazem ćwiczenia fizyczne Adrian Kaczor - ocena (1) Byłem,widziałem ,próbowałem i na pewno na tym się nie skończy ,Dozobaczenia... Kaczor
Himalaista - ocena (1) Świetnie przygotowują do wypraw wysokogórskich. Szukałem sportu, który pomoże... Himalaista Remik - ocena (1) Ciekawe zajęcia, dużo dobrej zabawy i rywalizacji Remik RK - ocena (1) Bardzo super. Wszystko elegancko. RK Mors - ocena (1) Super foczki :) a jak grają! Bardzo sympatyczna drużyna, polecam ich zajęcia Mors Alicja - ocena (1) Najlepszy klub hokeja podwodnego w Polsce. Świetne zajęcia dla dzieciaków. Alicja A - ocena (1) Pozytywna atmosfera i porządny wysiłek A Monika - ocena (1) Świetny sport, świetni ludzie Monika Zuzanna - ocena (1) Najlepszy sport na świecie! Zuzanna X - ocena (1) Świetna zabawa i fantastyczne towarzystwo! X Karol - ocena (1) Świetny sport i niesamowita podwodna przygoda :) Karol MarcinO - ocena (1) Fajny sport pozytywnie zakręconych ludzi..... szacun ! MarcinO Niebieski (1) Chłopaki, jesteście niesamowici, pozdrawiam i oby tak dalej!!! Brak