Banino Pszenna 145

Witam,

Orientuje się ktoś czy jest możliwość posiadania Internetu od Volta albo podobnej formy. Mieszkam w domkach bliźniakach wybudowanych przez Sad-Oil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Banino Pszenna 145

Volta choć juz ma kable na Pszennej od roku to jakoś nie śpieszą się z podlaczeniem. Jeśli chcesz net na szybko, to pozostaje ci Radiówka. A jest tu spory wybór Np. Amelek, JMT i jeszcze kilku. Jeśli nie Radiówka to LTE. Na Volte nie licz, drogo i terminów na podłączenie brak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Banino Pszenna 145

A Neostradę idzie założyć ? Radiowego nie za bardzo chcę a LTE każda oferta posiada ograniczenia co do limitu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Banino Pszenna 145

Te limity to teraz duże liczby. Sprawdź tylko zasięg. Ponoc są problemy z Play i Orange.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Banino Pszenna 145

my mamy LTE z Cyfrowego Polsatu i mimo zewnętrznej anteny internet jest beznadziejny, dużo lepszy jest z Plusa w telefonie, a to niby ten sam dostawca... Play wciąż traci zasięg. Inne nie wiem.
Jak tylko będzie możliwość podłączenia światłowodem to pomimo, że jestem związana umową z CP skorzystam ze stałego łącza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Banino Pszenna 145

Ja kożystam z LTE z Plusa. W godzinach 17-22 sieć jest mocno obciążona i mimo dobrego zasięgu transfery są bardzo niskie 1-3 Mb/s. Do tego dochodzi wysoki ping. W pozostałych godzinach jest ok 10-15Mb/s. Cenowo też nie powala. Na kabel nie mam szans więc szukam jakiego radia. Na ta chwilę zastanawia się nad amelkiem i multiwifi. Mieszkam na Familijnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Banino Pszenna 145

Ja jestem zadowolony z routera w Plusie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Banino Pszenna 145

Mam internet radiowy JMT na familijnym instalacja 1zl umowa na rok bez limitu transferu i polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Banino Pszenna 145

Jaki jest miesięczny koszt radiowego internetu?

Czy wtedy na dachu montuje się jakiś nadajnik? Jak to technicznie wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Banino Pszenna 145

Zależy od dostawcy i tego czy podpisujesz umowę na czas określony czy nie. Instalacja od 1 zł do 250 zł.
Koszty??

http://www.jmt.pl/
http://www.multi-wifi.pl/oferta
Amelek jeszcze nie doczekał się normalnej strony WWW ale dane kontaktowe znajdziesz na:
http://www.amelek.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

proszę o opinie rodziców z szkoły A i B (4 odpowiedzi)

dzień dobry. szukam rodziców którzy mogli by się wypowiedzieć o szkole A i B w Baninie. Proszę...

Imperium-Auto Salon (13 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kto ma internet z firmy WAVE Banino (168 odpowiedzi)

Chce zmienić internet na tego dostawce,jak się sprawuje internet ???