Tylko dla .... (7) Ci co ciągle narzekają na wszystko i obrażają innych na forum Banino prosze... Www Plusy (2) 1 . Troche poprawili drogi wyrownywarka 2. O 4 rano jechalem na lotnisko... Ert Oddam naklejki swiezaki (14) oddam 20 naklejek za opakowanie ferrero rocher wiadomosc na mail... M-a
Która (8) Która ulica jest najlepsza w Baninie Ert szeregi na ul. Halnej (11) proszę o opinie na temat wykonania, podejścia dewelopera i wrażeń z... marwac kierowcy (19) Serdecznie nie pozdrawiam kierowcy toyoty nr. rej CSW 9*** który zaparkował... ... Oddam 8 naklejek Świeżaki - Osiedle Królewskie (1) Mam do oddania 8 naklejek, ul. Potokowa 23B/2, zapraszam dziś, ewentualnie... Anna Wyłączenie prondu (4) Jak w temacie (chodzi o prąd- błąd specjalnie, żeby zachęcić do przeczytania... Nati Ulica Pszenna - utwardzenie (5) Cześć, wiecie może kiedy ulica pszenna zostanie na całej długości... Aaa Wspólna (3) Czy ulica wspólna jest gminna czy prywatna Ert Mieszkańcy ulicy Jasia i Małgosi (15) Szanowni Mieszkańcy ulicy Jasia i Małgosi, Czy możecie napisać w jaki sposób... Sąsiad Parking szkola Banino (34) Mam pytanie :kto odpowiada za stan drogi na parkingu przy szkole podstawowej... Nieprzejezdna droga (7) Gdzie można zgłosić fakt nieprzejezdnej drogi która należy do gminy ? Kierowca Impreza andrzejkowa (15) Czy ktoś wybiera się na imprezę andrzejkowa 19.11.2016 w sobotę która... :) Banino - dlaczego? (9) Witam. Mieszkam tu już 10 lat. Gdy czytam to forum to śmiech mnie bierze na... Edek Zarzadzanie drogami wewnatrz osiedla rodzinnego (6) Dowiedzialem sie, ze Developer nie jest juz zarzadca drog wewnatrz naszego... Michał Potrzebne korepetycje z CHEMII (3) Witam potrzebuję dla córki korepetycji z chemii 2-ga klasa liceum... ``` Bliźniaki ul.Tuchomska (6) Witam przyszłych sąsiadów. Wpisujcie proszę jakie lokale zakupiliście:)... Robson proszę o spokoj (2) Więcej nie będę powtarzał,nie drzec mordy na pszennej.następnym razem z bani... Cde Rajdowiec (12) Pozdrawiam kierowcę Fiata FREEMOND z ul. Miodowej który w dniu dzisiejszym na... Mieszkaniec