Fachowiec - wstawianie drzwi/okien (1) Witam. Poleci ktoś firmę, która wstawi drzwi (wymiana okna ogrodowego na... B. poszukuje fachowca co ustawi antenę satelitarną (7) znacie kogoś z okolic? proszę wyprzedaz- srodki spozywcze (6) zapraszam wszystkich zainteresowanych na wyprzedaz srodków spozywczych:... andrzej
Wklad kominowy (2) Hej Czy chcąc instalowac kominek musze tez położyć wklad kominowy? Kiedy... Remes Msza na rozpoczęcie roku szkolnego (10) Chciałbym się upewnić czy msza w naszym kościele jest 1 września o godzinie... rolnik Sklep z częściami motoryzacyjnymi ??? (3) Czy oprócz sklepu na Lotniczej 42 jest w Baninie inny sklep z częściami... bmx Wpływ mieszkańców na gminę - zalewanie ul. Pszennej przez nasyp ziemi (12) Proszę mieszkańców o wspólną pomoc, ponieważ napisałem maila z prośbą o... Darek Fachowiec od zmywarek potrzebny (2) Poszukuję fachowca od zmywarek w zabudowie z przyjazdem do domu. Jeśli ktoś... xyz odkurzacz centralny (4) Witam, Ma ktoś może namiar na dobrą firmę montującą odkurzacze centralne ? Marcin Zaginął królik baranek!!!! (3) Dzisiejszej nocy zagiął króliczek mojej córeczki. Króliczek jest typu... Jola ROZDYSPONOWANIE ŚRODKÓW Z FUNDUSZU SOŁECKIEGO NA 2017r (1) Zapraszamy na spotkania sołeckie których tematem będzie "ROZDYSPONOWANIE... wkz Zaginął rudy kotek (5) Witam zaginął rudy kotek. Jeżeli ktoś widział proszę o informację na maila.... sprawdzona firma ochroniarska (1) A to zależy, czy chcesz ochronę która śpi w trakcie pracy, czy taką co czuwa.... Rex jak sie miszka w baninie (20) witam, kupiliśmy dom w Baninie obecnie jeszcze mieszkamy w Gdańsku Suchaninie... lala Baran na quadzie (33) Nie masz co robić w nocy tylko jeździć ty g*wn...em po Baninie w środku nocy?... noc zabawki :-)KIERMASZ (3) W imieniu naszej córki,która postanowiła pozbyć się zabawek,które nie są jej... Ula Śmieci, śmietniki ... (7) Od jakiegoś czasu jestem klientem Centrum przy ulicy Borowieckiej 3, często... Xxx informacja- impreza (8) Szanowni Panstwo, chciałbym poinformować iz jutro tj. 27 oraz 28.08... Andrzej Łąka Znaleziono czarno-białego kota w okolicy szkoły. (1) Dziś przybłąkała się do nas młody kocurek. Kotek jest czarno-biały, bardzo... opiekun zguby Wypożyczę walec ogrodowy (5) Witam, chciałbym wypożyczyć walec ogrodowy, za przysługę oczywiście zapłacę.... Mateusz