Nowa szkoła ;) (3) W środę gmina Żukowo ma odebrać pozwolenie na budowę szkoły w Baninie.... Ja78 WOLNA DZIAŁKA KOŁO CMENTARZA - szukam właściciela (2) Bardzo proszę o kontakt do właściciela działki koło cmentarza (przyległy... g.bautechnik Fryzjer (1) Czy ktoś z Was był może u fryzjera nad delikatesami Max&Xavier i podzieli... majka
znaleziono pompkę (17) Dziś w miejscowości Banino (koło lotniska w Rębiechowie) znalazłem leżącą na... Mudia Zabudowa szeregowa- Marsol deweloper (4) Witam!jestesmy zainteresowani zakupem jednego z szeregow na Rozanej i... -nowa ulice (52) Jak często można zgłaszać do żukowa stan ulic, Czy oni przyjeżdzają od razu... Daga Gdzie w Baninie żłobek - opinie (12) proszę o opinie na temat żłobka w przedszkolu im.Janusza Korczaka lub o... dls punktualność linii 126 (8) proszę o opinię osób korzystających z tej linii? chodzi mi o poranne kursy do... asda linia aut.126 (2) czy jest komuś wiadomo ,czy zwiększona zostanie częstotliwość kurs.autobusu... `Rusiu bociany w baninie (4) Witam,czy już ktoś widział bociana??? Przyleciały???Oczywiście do naszej... awe Jestem zdegustowana sklepem w Rebiechowie! (28) Musialam stac 15 minut zanim ekspedientka laskawie mnie obsluzyla i przerwala... Agata śmieci pod kontenerem do segregacji (9) Do Pana w niebieskiej Toyocie Rav 4 Śmieci sie wyrzuca do własnych... wnerwiona GD1236N - Zagubiono Tablice rejestracyjną (1) GD1236N - Zagubiono Tablice rejestracyjną w okolicy ulicy rolniczej, wspólnej... Agata dlaczego wciąż nie ma strony banino.pl? (7) wie ktoś może co się stało? taka strona jest potrzebna. Sijka Ks.Bogdan na Kolędzie (25) nie wiem jak większość osób ale u mnie z kolędą był Ks.Bogdan.Nie pytał nas o... mc podatki (2) tak rzadza nami niudacznicy tylko potrafia podnosic podatki za dzialki... on Zaginął kot (20) Na terenie Banina zaginął 2 letni kocurek ma biało-rude futerko jeśli ktoś z... Mateusz Zgubiono torebke z dokumentami (1) W okolicy ul.Pszennej zgubiono damską torebke z dokumentami, znalazce bardzo... Ola Pediatra (3) Witajcie, Jakie opinie odnośnie pediatry z Ośrodka Zdrowia w Baninie?... Ona nowa szkoła (5) W związku z planowaną przeprowadzką mam pytanie dotyczące postępów prac przy... karolina1978