Spacerowicze z wózkami dziecięcymi poszukiwani. (4) Witam. Od sierpnia zacznę spacerować ze swoim maluchem. Szukam innych Mam i... CzekoDraze Manicure hybrydowy (5) Gdzie w Baninie? Jakie ceny? Pozdrawiam Banino Zaginął 15 letni czarny kot ulica Ogrodowa, 3 maja (6) Serdecznie proszę o pomoc w odnalezieniu kota. Kot ma 15 lat, czarny, biały... Iwona
Zaginęła kotka (4) Poszukuję kotki- koloru biało, rudo, czarnego. Zaginęła 22-23.04.2013 w... Hanna Sztuki walki (2) Witam czy w baninie można gdzieś potrenować sztuki walki czy byłoby wzięcie... Kanji śmieci (16) Dowiedzialem się że ponoć każdy sam musi kupić kosz jeden to koszt ok 100zł a... pudzian Dostarczenie mieszkańcow deklaracji opłaty za śmieci (23) Informuję, iż od 13-04-2013 pracownicy UG będą dostarczać mieszkańcom gminy... Sołtys Banina Urszula Teska ZEBRANIE WIEJSKIE W BANINIE (7) W dniu 25 kwietnia (czwartek) o godzinie 18.30 w sali OSP w Baninie odbędzie... Rada Sołecka Urszula Teska Nikt nie reaguje na roblem (14) Developer stawia domy - wolno mu. Ale czemu łamie prawo ? Na ulicy jest durny... Patryk Wystawka w Baninie (2) Z zarządzenia zamieszczonego na stronie... xxx firmy w baninie (33) Witam czy wam nie przeszkadzają prywatne firmy w baninie warsztaty... Dario wzór deklaracji (6) wzór deklaracji w jest już dostępny na stronie... naszebanino.pl Owczarek niemiecki potrącony w okolicach Banina - właściciel zostawił psa (3) Wczoraj w nocy, tj. 5/6 kwietnia br. w okolicach Banina potrącony został... Agata Smietniki (2) Rozumem ze po nowych zmianach jak nie bede segregowal to dostane taka sama... patryk opieka medyczna w weekendy (9) Hej sasiedzi :) zastanawiałam się ostatnio gdzie chodzicie do lekarza w... aa wywóz śmieci (22) Czy posiada ktoś informację odnośnie rozwiązywania umów z firmami wywożącymi... ja solarium przy ul. tuchomskiej (1) czy ktoś korzysta? prosze o opinie. Jaka jest cena karnetu? xxxxxxxxxxxxxxx Droga krzyzowa w naszej parafji (60) Co to się działo wczoraj na tej drodze krzyżowej wczoraj (01,03,2013) ksiądz... parafianin Nowa szkoła ;) (3) W środę gmina Żukowo ma odebrać pozwolenie na budowę szkoły w Baninie.... Ja78 WOLNA DZIAŁKA KOŁO CMENTARZA - szukam właściciela (2) Bardzo proszę o kontakt do właściciela działki koło cmentarza (przyległy... g.bautechnik