Bank Millennium SA

Banki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 19/23

GORACO POLECAM (2) Pani Kierowniak Annia, bardzo dobrze zna produkty banku (czego nie mozna... dominika nie polecam, są niepoważni i nieprofesjonalni (1) beznadziejny bank, oferta nastawiona na wyciąganie od klientów kasy na... Michał Niezamkniete konto (1) W 2003 postanowiłem zmienić bank na inny, zamknąłem wiec rachunek, jakież... Jan Siemiński
obsługa tragiczna (2) bank skupił się na masowej produkcji placówek, tylko nie potrafi wyszkolić... ania Drugi raz nie poszedł przelew stałe zlecenie (3) Mam kilka kredyscików, na które są stałe zlecenia w Banku Millennium SA.... Sylwester J dosyc dobry bank (1) korzystam z placowki przy Jana Pawla II - jedyna rzecz ktora mnie irytuje to... bohdar pradzynski Dobry bank (2) Ogolnie rzecz biorac osoba, ktora napisala przede mna chyba nie wziela... Artivena uważajcie na ukryte opłaty (1) Niestety bank millenium reklamuje dobre konto jako bezpłatne - ale już na... rozczarowana klientka Masakra! (1) Moja wypłata zawsze ale to zawsze "gubi sie w drodze" i w rezultacie mam ją 2... Sarna dziadostwo dla biznesu (1) 27.02 udałem się do oddziału na skwer kościuszki w gdyni.pani przy kasie... denio agula - opinia (1) ja również uważam że są nie kompetentni, nie udzielają inf.mam u nich kartę... agula beznadziejny bank (1) obsługa tego banku jest beznadziejna, pracownice chodza z kwaśnymi minami,... klientka obsługa infolini (1) Uprzejmię chciałam zapytać jak korzystac z infolini, nie wiem jakie mam... M.Skrzat