Bar IKA

Smażalnia ryb

Gdynia, al. Jana Pawła II 2

Asia, Waldek i Adrian z Kalisza - ocena (1) Wspaniałe posiłki, cudowne rybki i pięknie podane posiłki, kelnerki bardzo... Asia, Waldek i Adrian z Kalisza Waldek - ocena (1) Polecam. Dorsz w sosie kurkowym poezja. Dziękuję bardzo drogie Panie. Do... Waldek Gosia - ocena (1) Cudowna atmosfera, przepyszna rybka kelnerki przemiłe a właścicielka cudowna... Gosia
MARTA - ocena (1) Miła obsługa. Dobra zupa, pyszna ryba. Wszystko świeże, ryba smażona na... MARTA Kamil - ocena (1) Wyśmienite jedzenie, rybka Mega. Bardzo Miłe panie!!! Kamil Lidia - opinia (1) Przyjechaliśmy na rybę na obiad w niedzielę. Mimo sporej ilości osób, warto... Lidia Ella - opinia (1) Super polecam jak najbardziej Ella Małgorzata - opinia (1) Od wielu sezonów , letnich jak i tych chłodniejsze gościmy w B. Ika zawsze... Małgorzata Adam - opinia (1) Wszystko super polecam miłą Pani Irenka oraz obsluga Adam Łosoś na medal, żurek na konkurs, szefowa zamiast Gessler! (1) jak w tytule! Znajomi poradzili aby stołować się w smażalni Pani Ireny bo od... kaszub.gdynia@wp.pl NAJLEPSZY BAR (1) Jednoglosnie z rodzina uznalismy ze to jedno z najlepszych miejsc w ktorym... :) Zły klient - opinia (1) Kawa latte była zimna, a gorąca czekolada wyglądała jak budyń czekoladowy z... Zły klient Miła atmosfera pyszna ryba (1) Bardzo polecam miła obsługa, rybka świeża pyszna chrupiąca . Fajne miejsce... Joanna SUPER (1) Takiej rybki dawno nie jadłem a naprawdę się na tym znam. Gorąco wszystkim... Megamarek Pyszne ryby... PIECZONE i SMAŻONE :) (1) Jestem z Tczewa. Przejechałam trochę kilometrów, aby zasmakować morskich... Wierna klientka!! Kasia - opinia (1) Stała klientka od wielu lat. Gorąco polecam! Kasia Obiad jak u mamy !!! (1) Rybka jest pyszna, a w zestawie stanowi doskonały, pełny obiad. Odkąd... MagdaMaz Jedzenie jak u mamy!! Rewelacja (1) jak u mamy Bardzo, bardzo miła obsługa. Sympatyczna pani starająca się... Darek