Bar Maciuś

Bary

Gdańsk, al. Grunwaldzka 77

Kasia - opinia (1) Dania smaczne, ładnie i estetycznie podane. Obsługa miła, zainteresowana... Kasia Warto. Jak w domu. (1) Smacznie. Miło. W dobrej cenie. Ania Dobre miejsce (1) Potrawy smaczne (mięso soczyste, sosy aromatyczne), spory wybór kuchni... Aga
Miodzio (1) Smacznie i sympatycznie w rozsadnych cenach obsluga bardzo mila i pracowita As pyszna domowa kuchnia! (1) Najlepsza domowa kuchnia jaką jadłam. Wszystko świeże, zestawy dnia w cenie... k3jt Polecam (1) Jadłem w Maciusiu kilka razy, próbowałem golonki, pierogów, kołdunów i... Łukasz Smacznie i do syta (1) Z całą swoją rodziną odwiedziłem Bar Maciuś spodziewałem się czegoś innego a... Alex Jak u mamy:) (1) Jedzenie rewelacyjne, dania obiadowe jak u mamy. Żurek mają lepszy od mojej... Ania Chełm Bardzo pyszne jedzonko!!!! (2) Wspaniały pomysł na ZESTAW DNIA a są dwa ...za 16 zł i kompot pijesz do woli... Rafał PYSZNE JEDZENIE (1) Obsługa rewelacyjna jedzenie zawsze świeże i pachnące (pyszne).Polecam... Gość SUPER (1) jedzenie przepyszne i bardzo duży wybór a obsługa rewelacyjna JOLA PRZEPYSZNE JEDZONKO! (1) Szczerze mówiąć na pierwszy rzut oka bar wydawał się nieciekawy(chodzi o... Ania tego szukałem (1) Lokal czysty , jedzenie smaczne , codziennie dwa inne zestawy do wyboru:... Rafał