Bar Mleczny Domowy

Bary mleczne

Gdynia, Morska 97

Kornelia - ocena (1) Tanio i pysznie! Polecam schabowy to niebo w gębie Kornelia Kamil - ocena (1) Obsługa na bardzo niskim poziomie. Jedzenie słabe. Nie polecam tego miejsca. Kamil maria piotrzkowska - ocena (1) Bardzo smaczne jedzenie. Uczciwe gołąbki (mięso), smaczny, nierozcieńczony... maria piotrzkowska
Róża - ocena (1) Ok super pysznie tanio Róża Anna - ocena (1) Jedzenie niesmaczne i drogie Anna Maciej - opinia (1) Dobre jedzenie. Duży wybór. Przystępne ceny. Szybko, tanio, smacznie i do syta. Maciej Maria - opinia (1) Pyszne dania, a sorowki prawdziwa petarda. Maria Aga - opinia (1) Żurek fatalny, inne Dania do zjedzenia, ale generalnie jedzenie słabe Aga jozef - opinia (1) super, dobre jedzenie. smacznie i tanio. jozef Kasia - opinia (1) Jak na bar mleczny przystało - przyzwoicie :) Jestem zadowolona i z wyboru... Kasia Sławek - opinia (1) smaczne domowe jedzenie w atrakcyjnej cenie Sławek Adrianna Makowska - opinia (1) Super jedzenie, miła obsługa. Polecam.Smaki dzieciństwa spędzonego babcią.Pycha. Adrianna Makowska Zawsze pysznie (2) Wpadamy do Gdyni ci jakiś czas i zawsze wybieramy ten bar. Obsługa... Bartłomiej Polecam wszystkim!!!!!! (2) Przed chwilą byłam z mężem i córką w barze na obiedzie po raz pierwszy... Marta lubię bardzo (1) Jestem w tym barze prawie codziennie. Czysto, tanio, duży wybór, polecam. Matrix Bardzo dobre i tanie jedzenie (1) Mieszkam od pół roku na grabówku i stołuje się w tym barze. Bardzo smaczne... Konsument Nowak Tadek z Tarnowa (1) Super jedzenie. Pyszna karkówka, żeberka. Byłem tu pierwszy raz ale myślę, że... Tadek 1955 Super miejsce! Niesamowita przygoda! (2) Fajne miejsce, czesto tam wpadam. Tanio, mila obsluga, smacznie i tanio. S Żywienie na poziomie (3) Dobrze, że to miejsce gastronomiczne nie przepadło. Szeroki wybór dań, miła... Filip PYCHA! (1) Jadałem już obiady w różnych miejscach - tanich i drogich, jednak do tej pory... D