Bar Mleczny Jaros

Bary mleczne

Gdańsk, Jagiellońska 38

lordek - opinia (1) Bar mleczny jaros jest super. Stołuję tam od wielu lat. lordek Art - opinia (1) Jestem stałym klientem od początku , i ciagle wracam z następnymi kolegami :) Art Piotr z Przymorza - opinia (1) Bar przeniesiony z ulicy Opolskiej z tą samą załogą to był b. dobry pomysł!... Piotr z Przymorza
Deedee - opinia (1) Najlepszy bar Mleczny w Gdańsku. Pyszne i świeże. Ceny przeciętne, porcje duże. Deedee Krzysztof - opinia (1) Smacznie i w dobrej cenie, polecam serdecznie Krzysztof Dagmara - opinia (1) Najlepszy bar mleczny, jedzenie pyszne a obsługa naprawdę sympatyczna i... Dagmara Anna - opinia (1) Pycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!polecam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... Anna Ola - opinia (1) Bardzo polecam. Jedzenie pyszne, panie i panowie z obsługi pomocni i... Ola Arek - opinia (1) Pełen profesjonalizm, pyszne jedzenie, zawsze świeże i gorące Arek Ak - opinia (1) Super bar. Pyszne,smaczne i tanie dania. Dotychczas najlepszy bar w Polsce... Ak JDJ - opinia (1) Trochę mało miejsca siedzących ale szczerze mówiąc to jedzenie jest pyszne,... JDJ mayjor - opinia (1) Super miejsce, super jedzenie, super obsługa mayjor Wytrawny - opinia (1) Byłem jadłem na miejscu i na wynos, nigdy się nie zawiodłem. Wytrawny MiK - opinia (1) Ilość osób korzystających z baru, świadczy o jego popularności. W wakacje... MiK Iwona - opinia (1) Najlepszy bar mleczny na świecie Pysznie świeżo dużo i tanio ogromny wybór... Iwona Emeryt - opinia (1) Takich barów wiecej często korzystam.Jest bogaty wybór potraw ssuper sprawa Emeryt M - opinia (1) Super!!! Polecam goraco :) Pyszne jedzonko... M Smakosz - opinia (1) Super ekstra wszystko, najlepszy bar w 3city Smakosz Koneser barów mlecznych - opinia (1) Jestem koneserem barów mlecznych i mam konretne wymagania od "mleczaków ".... Koneser barów mlecznych bartek - opinia (1) Smacznie, tanio i czysto. Polecam bartek