Bar Mleczny Jaros

Bary mleczne

Gdańsk, Jagiellońska 38

gustav - ocena (1) CzystoSchludnieMiłoSmacznie!!! gustav JW - ocena (1) Polecam zestawy obiadowe w dobrej cenie, zwłaszcza schabowy z kapustą na... JW Szczygi - opinia (3) Niestety muszę cofnąć moje dobre zdanie o tym miejscu ze względu na starszą... Szczygi
Krystyna - ocena (1) Dziś byliśmy jedzenie super i bardzo dużo na talerzu. Pozdrawiam właścicieli. Krystyna LUKI - ocena (1) Tam lepiej gotują niż moja baba w domu, szkoda tylko że daleko mieszkam od... LUKI Jacek - ocena (1) Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego jedzenia. Dobre miejsce na szybki... Jacek Piotr lat 40 - ocena (1) Bar mleczny Jaros to niedoścignione miejsce na kulinarnej mapie północnej... Piotr lat 40 Bywalcy - ocena (1) Tłumy ludzi, jakie tu są cały rok, świadczą o jedzeniu. Duży wybór potraw.... Bywalcy Łukasz - ocena (1) Tanio to fakt , ale jak wziąłem ma wynos mielonego to owy mielony był surowyw... Łukasz Anna - opinia (1) Smacznie, domowo, tanio, trzeba być głodnym by zjeść proponowany zestaw.... Anna Paweł - opinia (1) Dobre kadzenie i tanio. Paweł Pszmy - opinia (1) Najlepszy bar mleczny w jakim jadłem! A jadałem już w wielu... Pszmy Michał - opinia (1) Best of the best, każdy inny w Gdańsku może się schować! Michał Piotr 39 lat - opinia (1) Od wielu lat korzystam z jedzenia podawanego w Barze Jaros, tam szefowie... Piotr 39 lat Grażyna i Tomasz - opinia (1) bardzo smaczne jedzenie, porcje solidne, ceny przystępne Grażyna i Tomasz Rafał - opinia (1) Smacznie i tanio. Obsługa miła. Polecam Rafał Baronowa - opinia (1) Smacznie, duży wybór i bardzo szybka obsługa. Gorąco polecam :D Baronowa WU - opinia (1) Jest elegancko pod każdym względem. Smacznie nie drogo obsługa wesola WU LOLEK - opinia (1) gwiazdki mowia same za siebie nic dodac nic ujac LOLEK Sly - opinia (1) Nie raz tam byłem i nie raz będę. Polecam. Sly