Kaz - opinia (2) Bardzo smaczne jedzenie no i atmosfera tez bardzo mila Kaz opinia (1) Jadłem kilka razy na miejscu i zamówiłem kilka razy do domu. Standard jak... jaroslaw Robert - opinia (1) Jedzenie super Bardzo polecam Szczególnie Schabowy rewelacja Robert
mac - opinia (1) Za wysokie ceny jak na bar mleczny. Obiad dwudaniowy z surówką i kompotem ok.... mac Zadowolony najedzony klient (1) Bardzo dobre domowe obiady. Swierze surówki. Pyszny kompot. Racuchy jak u... Adik Wyśmienite jedzenie (1) Chciałem podzielić się z państwem opinią o tym barze moim zdaniem jeden z... Robert Super jedzonko!!! (1) Prosta ciekawa kuchnia polska, bez wymysłów i tradycyjnie. Byłem kilka razy z... Marcin Rewelacja .... (1) Trafiłem do baru przez przypadek będąc w Gdańsku. Zjadłem w nim trzy obiady.... Łukasz Wspaniała alternatywa dla drogich restauracji. (1) Piękne, klimatyczne miejsce. Ceny bardzo przystępne za taką jakość i wielkość... Katarzyna Dobre jadło na Stągiewnej (1) Z całą odpowiedzialnością polecam posiłki serwowane w Barze przy Stągiewnej.... Grzegorz Nie POLECAM (2) Nie miła obsługa,jedzenie tragedia !!! Fantastycznie! (1) Swietny bar mleczny, troche zdala od zgielku miasta. Oferta obejmuje rozmaite... Barbara SMACZNIE JAK U MAMY (1) Posiłki smaczne, domowe i świeże. Fantastyczne naleśniki! W lokalu panuje... Kasia BRAWO, BRAWO, BRAWO (1) super smacznie, czyściutko i bardzo duża różnorodność produku. Więcej takich... Magdalena Kiepski i jaki to bar ceny jak w restauracji (2) To miejsce udaje bar mleczny ceny wysokie, jedzenie nie dobre. Zamowilam... JAGODA Bar Mleczny z jedzeniem jak u mamy (1) Jeżeli szukasz naprawdę smacznego jedzonka przygotowanego domowym sposobem i... Maciek Słabo (1) Większości potraw z menu o godzinie 15 już nie było, Ceny za wysokie jak na... kotek Sporo do poprawy (1) Zacznę od plusów: przemiły wystrój, miła obsługa oraz możliwość zakupu... Elżbieta Nieźle (1) Ceny raczej wysokie jak na bar mleczny, chociaż częściowo rekompensuje to... Adam Bar mleczny STĄGIEWNA (1) Bardzo smaczne jedzenie, lokal naprawdę ładny..tylko pogratulować i oby... Monia