Karola - ocena (1) Byliśmy w nd, kolejka non stop, myśleliśmy, że jedzenie też smaczne. Jedyne... Karola Tomek - ocena (1) Czystko i schludnie. Miła obsługa, zaskakująco dużo miejsca. Bardzo dobre... Tomek Myk - ocena (1) Bardzo dobre posiłki dla Grup turystycznych i nie tylko. Bylimy większym... Myk
Tina - opinia (2) Jak na jadłodajnię z już gotowym jedzeniem - DROGO. 2 x obiad składający się... Tina stały klient - opinia (1) miła obsługa ,jedzenie też dobre stały klient Julia - opinia (1) 27 maja 2023 r mieliśmy organizowany w tym barze uroczysty obiad z okazji... Julia Mariusz - opinia (1) Jedzenie dobre, wystrój estetyczny. Na obiedzie byliśmy całą rodziną.... Mariusz Peska - opinia (1) Polecam wszystkim domowe jedzenie. Pozdrawiam sympatyczne Panie. Peska Barbara - opinia (1) Wyżywienie dla grypy porażka puree nie słone, surówki garstka jak dla małego... Barbara Ja - opinia (1) Kupiłem ostatnio kilka zup na wynos. Zupki z tablicy, które były wtedy. Pani... Ja Eduardo - opinia (1) Jak na mleczak, ceny restauracyjne! Za najtańszego małego kotleta z... Eduardo Facetka - opinia (1) szybko, tanio, smacznie i Geslerowej tam nie było! Facetka Ana - opinia (1) Zamówiłam placka po cygańsku bardzo daleko od oryginalnego przepisu. Mięso z... Ana Bychu - opinia (1) PRL wrócił, tanio i na sztukę nie polecam Bychu Wiesia - opinia (1) Pyszne jedzenie, estetyczny wygląd. Profesjonalna obsługa. Wiesia Marcin - opinia (2) Ponownie się nie zawiodłem. Dania były smaczne, krem z dyni, placek po... Marcin Agnes - opinia (2) Zamówiłam zupę dyniową i naleśniki z twarogiem polane musem. Pychotka, to... Agnes gohad - opinia (2) Zamówiłam pierożki ruskie ... dobrze doprawione, nie rozgotowane, ciasto... gohad Kaz - opinia (2) Bardzo smaczne jedzenie no i atmosfera tez bardzo mila Kaz opinia (1) Jadłem kilka razy na miejscu i zamówiłem kilka razy do domu. Standard jak... jaroslaw