Jak na jadłodajnię z już gotowym jedzeniem - DROGO. 2 x obiad składający się z: zupa, mięso, ziemniaki, surówka, kompot wyniosło 118 zł, jak w restauracji. Zraz mały i twardy.
00
~Speedy
(1 rok temu)
Prawda, przedwczoraj zapłaciliśmy 120zł za dwa zestawy obiadowe. Jak na bar mleczny drogo.