Bar u Daniela

Co tydzień jadam u Daniela, zawsze porcję są zgodne z gramaturą. Dziś również z rodziną udaliśmy się na obiad, Zamówiliśmy to co zwykle a na talerzu porcja jak dla dzieci. W środku odbywała się jakaś impreza okolicznościowa, chyba dostalismy resztki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Bar u Daniela

To już nie jest ten dobry Daniel. Obecnie to tragedia. Omijać ten bar szerokim łukiem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

ale po co tu te żale, Zgłoś do inspekcji handlowej, to będzie realny skutek...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Droga Jagódko, a skąd masz pewność że wcześniej dostawałaś zgodnie z gramaturą, może dawali więcej a teraz dostałaś zgodnie z gramaturą, czy wcześniej i teraz przyszłaś do baru z własną wagą aby to sprawdzać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Przecież to co Oni tam dają, to nawet psu bym tego nie dał... byłem raz.. zobaczyłem tylko co mi podano... zostawiłem i nara,grosza nie zapłaciłem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

ciekawe? bo najpierw płacisz a potem dostajesz zamówienie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że to dobry przyjazny bar z miłą obsługą . Porcje są zbyt duże .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja też uważam,ze jest ok
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jednemu smakują frytki..drugiemu talarki.. niech kazdy zamawia sobie co chce..i niech idzie sobie gdzie chce,a nie wylewa tu żale..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Bar u Daniela

Bar u Daniela to dno.. jedzenie nie dobre, robione na ilość a nie jakoś. Pizza nie ma nawet brzegów, twarda jak kamień.
Śniadanie bez pieczywa. Proponuję ominąć. Są inne miejsca jak już ktoś bardzo chce zjeść w Baninie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jakby szli na jakość to byś narzekał że za drogo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znam innym w Baninie którzy idą na jakość i nie są wcale drodzy :)
Poza tym czasami lepiej dopłacić i zjeść jak człowiek niż jak świnia przy korycie. Proste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....