Przechodziłem dzisiaj przez starówkę w Gdańsku i wstąpiłem do właśnie tej restauracjii, wystrój oraz klimat bardzo fajny,lecz to by było tylko na tyle. Siedziałem ze znajomymi chyba z 30 min aby ktoś do nas podszedł po zamówienie, no i w końcu podchodzi kelner przepraszając nas, że tak długo musieliśmy czekać myślę sobię ok. Złożyłem zamówienie i czas oczekiwanie miał wynosić max 1h. Po 1,5h przychodzi znowu ten sam kelner, znowu nas przepraszając i podaje nam jedzenie, przestałem go słuchać bo byłem tak głodny. Wkładam kawałek pizzy do ust a ona jest zimna, no normalnie nie wiedziałem już co się dzieje. Zdenerowany zawołałem chłopaka i mówię, że to jedzenie jest zimne i mam nadziję, że dostanę jakiś rabat bo napewno nie będę czekał znowu 1,5h. Coś tam pomruczał pod nosem i poszedł się ptać bo niby nie ma takich uprawnień, wraca i mówi że nie ma takiej opcji. Zdenerwowany już maksymalnie zobaczyłem rachunek, zapłaciłem i razem ze znajomymi nie jedząc opuściliśmy lokal. Ogólnie nie polecam knajpy :(