Jola - ocena (1) Jedzenie pyszne, święta obsługa i super klimat. Jedyna restauracja w której... Jola Mirek i Wiola - ocena (1) Jedzenie prze pyszne obsługa prze miła polecamy. Mirek i Wiola Ja - ocena (1) Frytki surowe, jedzenie niedoprawione, kapusta śmierdziała i była nie do... Ja
Tomasz - ocena (1) Najlepszego,y klub w mieście Tomasz Magdalena.F - ocena (1) Bardzo polecam ten lokal, piękna przestrzeń fajny klimat. Ale największe... Magdalena.F Anna - ocena (1) Super impreza, przesympatyczna obsługa, przystępne ceny. Na pewno odwiedzimy... Anna Justyna - ocena (1) Super miejscówka! Justyna Ania - ocena (1) Bardzo klimatyczne miejsce z przepysznym jedzeniem. Dawno z mężem nie... Ania Niezadowolona - ocena (1) Nie polecam klubu.!!!! Ochrona jest masakryczna!!! Napakowany Adonis myśli,... Niezadowolona Elwira - ocena (1) Postanowiłyśmy z koleżankami wybrać się na babski weekend. Na wieczorne... Elwira Patrycja.U - opinia (2) Byłam u Was w sobote na imprezie. Po 4 latach wróciłam sprawdzić co się u Was... Patrycja.U Caroline - ocena (1) Fantastyczna muzyka, bardzo dobre drinki, świetna atmosfera, bardzo miła... Caroline Robert - opinia (1) Ochrona agresywna , tylko czekają by do kogoś się przyczepić. Widziałem jak... Robert Bożena Nowakowski - opinia (2) Bardzo smaczne, świeże jedzenie,przystępne ceny i przemiła obsługa. Przyjemny... Bożena Nowakowski Magra - opinia (2) Pyszne desery i zupy. Dobra obsługa Magra Marzena - opinia (2) Bardzo fajny klub! Świetna muzyka, mega klimat! Profesjonalne podejście... Marzena Biuro@zielonamanufaktura.org - opinia (2) Byliśmy dziś na pysznej tradycyjnej kolacji. Krem pomidorowy i żurek... Biuro@zielonamanufaktura.org Wioletta - opinia (2) Płacąc za wstęp i dodatkowo za szatnie nie można usiąść przy stoliku bo... Wioletta Tomasz - opinia (2) Super menu, dobre jedzenie Polecam:) Tomasz Justyna - opinia (2) Bardzo dobry schabowy i żurek , kalmary chrupiące na przystawkę również... Justyna