Bardzo słabo

Mają fajną lokalizację i to chyba jedyny plus! Bardzo drogie usługi. Niczego niby się nie da naprawić. Potem okazuje się, że w innym miejscu robią to od ręki. Poprosiłem np. o wymianę hamulców. Wymieniono linkę. Hamulce nadal nie działają. Skasowano 80 zł. Pan obsługujący wiecznie z miną na zasadzie "po co Wy tu przychodzicie?" i załamany tym, że ktoś chce naprawić rower. Usługa miała być wykonana w X dni, miałem dostać SMS. Po X dniach musiałem dzwonić i ustalać inny termin odbioru roweru. Żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bardzo słabo

Mamy czerwiec, a korzystał Pan w maju z usługi. Dlaczego tak długo zwlekał Pan z komentarzem? Trzeba było od razu napisać co leży na sercu lub się skontaktować. Po za tym 80 zł kosztuje sprawdzenie całego roweru jako przegląd częściowy, a nie założenie linki hamulcowej. Terminy w sezonie są bardzo napięte. Prawię każdy klient chce mieć na wczoraj i jeździć już, a nie za kilka dni. Szanuję ludzi którzy szanują mój czas i czasem takim ludziom daje małe rabaty albo dodatkowe usługi związane z rowerem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0