Obsługa (4) Fatalna obsługa, serwisant za wszystko chce pieniądze, od kręcenie jednej... Nie zadowolony klient Na plus (1) Złapałem gumę w okolicy. Zadzwoniłem i nie było problemu żeby poczekali, mimo... Tadeusz NAJLEPSZY SERWIS W GDAŃSKU !!! (1) Naprawdę godny to sklep/serwis. Tyle razy tam bylem i zawsze wychodze... Mateusz Paświcki
Doskonały serwis (1) Bardzo dużo jeżdżę rowerem, korzystałam z kilku serwisów po drodze, ale... Inka Najlepszy sklep rowerowy w Trójmieście (1) Świetna lokalizacja, przemiła obsługa i serwis stojący na najwyższym poziomie... Artur Bardzo słabo (2) Mają fajną lokalizację i to chyba jedyny plus! Bardzo drogie usługi. Niczego... Tomek Kaczmarczyk Naciagacze !!! (1) Jak stwierdzili nie da rady wymienić kasety w kole i trzeba kupić nowa mimo... Vosul naprawiają tylko nowe, niezepsute rowery (1) dwukrotnie odmówiono mi naprawy rowerów (dwóch różnych,jeden starszy,... cyklistka wymiana dętki (5) w czasie jazdy przebiłem oponę, najbliższy serwis znalazłem na świętego ducha... Woods Zdecydowanie polecam (1) Od dawna oddaję do naprawy i serwisowania dwa posiadane rowery - szosowy i... Tomek cool :) (1) jeżdżę jak szalona, więc mam co chwilę coś do naprawy albo wymiany, a... Beti polecam (1) chodzimy do tego serwisu z rodziną od kiedy pamiętam - nie tylko dlatego, że... kora Piekny serwisant (1) poszlam do tego sklepu bo mialam do dupy fulla i w koncu zbudowal mi ten... DrPark bardzo miło (1) Oddałam rower do naprawy, było kilka rzeczy do zrobienia: lampka, dętka,... es Nie polecam (1) Żenada!!! 70 zł za serwis a przerzutki nie są wyregulowane, w przedniej nie... Rowerzysta cóż, stery 1,5 - stary temat (3) przez telefon powiedzieli że mają narzedzie do wprasowania sterów 1.5 cala.... Maciek elektryk Kilka zarzutów... (1) Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, rzeczowa rozmowa z właścicielem i... Rafał Omijać szerokim Łukiem!! (2) ... koles nie zna sie na robocie , co wiecej wlasnie sprawdzilem hamulce... Niezadowolony klient do kitu sklep bardzo drogi nie polecam (2) kiedyś byłem z rowerem no i chciałem żeby mi zmienili dętkę bo złapałem... Radek Polecam (1) Z makrokeszowego starego roweru zrobiono mi naprawdę fajna... Darek