pomocni (1) pomimo że nie oddałem do serwisu z braku pieniędzy, pomogli mi uruchomić... charles hmmm (1) - ceny przystępne - wybór akcesoriów, tyle ile wejdzie na 60 m2 czyli w... Terenzo Super serwis - sklep bardzo drogi!!! (1) Zarówno jeden jak i drugi serwisant bardzo kompetentny oraz miły w kontakcie... Salo
Porządny serwis rowerowy (1) Zostawiłem tutaj rower który nie był serwisowany od 2 lat jego stan był... rowerzysta Scott sportster - opinia (1) Chłopaki z serwisu fajni , za sprawdzenie regulacji przerzutek nie wzięli nic... Scott sportster taki sklep to prawdziwy sklep rowerowy (1) ludziska tego sklepu to rewelka rowerzysta Super w szczegulnosci pan kamil :) (1) Bardzo dobra obsluga serwisowa :) Maciek tragedia (1) dzwonię i pytam się o przegląd roweru czy ni go zrobia ,pani się pyta jaki to... jaro nie polecam (1) Obsługa zniechęca do korzystania z tego sklepu. michal Nie wiem, jak to można nazwać serwisem (1) Jak pani przez telefon usłyszała, że trzeba będzie zdjąć piastę, to... Wiśnia kolesiowi z serwisu nie chcialo się wyciągnąć kabla po dynamie (1) Oddałam rowerek do serwisu na wymianę koła i lampek z zasilanych dynamem na... sionka Porażka na maksa. (1) Porażka na maksa. Kupiłem 14 sierpnia zestaw pedałów plastikowych -... straus Polecam (1) Zakupiony przeze mnie sprzęt jest bez zarzutów, miła i fachowa obsługa,... ELO Magda - opinia (1) oddałam tam na wiosnę rower do przglądu. ledwo jechał - zrobiony na cacy. Az... Magda Fatalny (1) Kiepski sklep z fatalną obsługą, wprowadzającą w bląd Klienta. Całkowity... Adam Kuśmierz