Polecam (1) Po pierwsze sam zakup roweru był bardzo sprawny. Upatrzyłem sobie model w... Olsen_gda Jak najbardziej polecam (1) Chciałem wybrany model kasku na zamówienie, dostałem po 2 dniach telefon, ze... tobi Patrycja - opinia (1) Przede wszystkim przemiła profesjonalna obsługa, a to już naprawdę coś. Byłam... Patrycja
Przyjazny i solidny (2) Trafiłam przez przypadek, zostanę na zawsze. Profesjonalna pomoc, bardzo... Inka Profesjonalizm (2) Na palcach jednej ręki mogę policzyć serwisy rowerowe, które posiadają... mslonik gorąco polecam (2) serdecznie polecam ów salon. bardzo miła i profesjonalna obsługa. szybka... annanna Demontaż wolno biegu (2) Po zamontowaniu nowego wolno biegu Pan, który wykonywał tą usługę zapomniał... franc hejter mediasa - opinia (2) Nie polecam, dałem koło do centrowania, niedość że skosili mnie 40zł za jedno... hejter mediasa Pożądny sklep (1) Potrzebowałem kilku specjalistycznych czesci do mojej kolarzówki (a Mialem... Kolarz Lubię ten sklep (1) Od wielu lat podąża ze mną rower i nie mniej czasu korzystam z usług tego... Gzela ZDECYDOWANIE ODRADZAM (2) Sklep bardzo drogi, za byle co kasują, za przykręcenie śrubki kilka złotych,... rowerzysta Polecam (1) Znajomi polecili mi ten sklep i szczerze moge polecic go innym.Zakupiłem tam... Michał Helpful staff and cheap (1) I was looking to fit a new dynamo to a friend's bike and this was the... UKcyclist No idea why all the hate (1) Szukałem dynamo, znalazlem tajnsze tu niż wszędzie indziej. Usługa mogłaby... ludzik Świństwo (1) NIE POLECAM!!! Zaniosłem rowery do naprawy...i dostałem je w stanie w jakim... Rowerzysta Super sklep (1) Moim skromnym zdaniem serwis jest jak najbardziej godny polecenia !!!!!... Michał Anna - opinia (2) Miła zmiana, kiedyś obsługa była bardzo nie przyjemna,a teraz z przyejmnością... Anna Wymiana suportu (1) Niestety koszt wymiany suportu przewyższył kwotę za którą go kupiłem...... Karol Totalna porażka (1) Przyprowadziłem rower na gwarancji po miesiącu używania, obsługa stwierdziła,... jorge Człowiek jest tylko człowiekiem (1) wiele razy przejeżdżam przez Św ducha i zawsze zachodzę chociażby po... zapaleniec rowerowej jazdy