Demontaż wolno biegu

Po zamontowaniu nowego wolno biegu Pan, który wykonywał tą usługę zapomniał albo świadomie nie włożył łożyska co skutkuje później ponowną wizytą w serwisie. Prosiłem jedynie o wymianę ze starej części na nową, zgodziłem się na proponowane koszty, aczkolwiek kiedy przyszedłem odebrać towar(wcześniej dzwoniłem czy jest gotowy do odbioru) dostałem informację, że nie jest gotowe ponieważ były problemy, okazało się że serwis dokonał naprawy ponad moją prośbę i chciał ode mnie dwa razy więcej pieniędzy. Nie polecam innym klientom tego sklepu ponieważ mogą zostawić tam dużo więcej pieniędzy niż ustalili na początku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Demontaż wolno biegu

jak widze, w powyższej opini troszeczke Pan namieszał i z początku nie wiedziałem o co chodzi ale dokładnie pamiętam tą sytuacje. koło zostało zostawione u nas na cały dzień a odkręcenie wolnobiegu trwa ok 20 sekund z tą mysla ze koło zostało zostawione na wiecej czasu a sugerowana była naprawa piasty wiec taka naprawa została zrobiona. przy odbiorze stwierdził Pan ze chciał tylko wymienić wolnobieg tak wiec piasta została przywrócona do swojego poprzedniego stanu. cena nie przewyższyła paru złotych. tak wiec nie rozumiem Pana niezadowolenia co do Łożyska ktorego Pan nie chciał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0