Trochę zaskoczyły mnie te negatywne opinie, które przeczytałem już po mojej wizycie w Rucoli. Nie mogę narzekać na obsługę - panie kelnerki były bardzo uprzejme, zorientowane na klienta - czekaliśmy chwilę aż zwolni się stolik i w tym czasie 3 panie kelnerki pytały w czym mogą pomóc, a jedna zaproponowała krzesła, abyśmy poczekali na zwalniający się już stolik. Wystrój - nie do końca w moim guście, ale prezentujący spójny styl i pasujący do lokalu. Menu dosyć obszerne - każdy może znaleźć coś dla siebie. Jakość potrwa - REWELACJA! Bardzo smaczne penne z wołowiną, kurkami, suszonymi pomidorami i sosem-to jadła moja żona. Ja wziąłem pizzę, bo akurat nie było jagnięciny, na którą miałem ochotę w jednym z dań arabskich. Ceny są nieco wysokie, ale w pełni rekompensuje to smak potraw. Minusiki za trochę długi czas oczekiwania - ale Rucola lojalnie uprzedza o tym w menu - oraz za trochę zbyt słoną pizze (ale ogólny smak dania bardzo dobry). Ogólnie więc wystawiam 5 i polecam, bo ja naprawdę byłem zadowolony mimo, że jestem raczej wybrednym klientem.