Nie polecam (1) Nie polecam , jedzenie niskiej jakosci , porcję małe i nie adekwatne do ceny.... Mario Baja Bongo !! :) (1) Byliśmy ze znajomymi na imprezie zorganizowanej w Rucoli z okazji urodzin... Piotr Bączek Pysznie i smacznie (1) Smacznie i klimatycznie, obsługa na plus, warto wstąpić :) smakosz
Best of the Best (1) Bardzo pysznie jak zawsze. Chodzimy tam z rodziną od początku i ciągle... Japkola Tadzin (1) Po wielu miesiącach wróciłam do Rucoli.Przeżyłam rozczarowanie .Tadzin bez... Miłośnik Tadzinu Niezmiennie polecam. (1) Rucola w moim sercu zawsze ma miejsce szczególne, wielokrotnie tam jadałam,... JaAga Kiepsko (1) Jedzenie okropne jak z węgierskiej stołówki. Produkty konserwowe. Surówka z... Klient Wielkie rozczarowanie (1) Na tylko jedną pizzę czekałam ok. 1h Porażka! Pizza w dodatku była zimna Anna popsuło się (1) chodziłem(chodziliśmy) do Rucoli od lat. bywało różnie ale teraz jest... Krzysiek Duszona cebula zamiast czarownicy (1) Jestem stałym bywalcem oliwskiej Rucoli od pierwszych dni jej działalności.... KAAA RUCOLA najlepsza!!! (1) Restauracja posiada bogate, przepyszne menu, nigdy się nie zawiodłam, od... Wix jak zasmakować to tylko w Rucoli (1) Miałam okazję po raz kolejny odwiedzić wspólnie ze znajomymi naszą ulubioną... Sisi Mistrzostwo! (1) Fantastyczne miejsce! Przemiła obsługa, wyborne smaki, niekrępująca... Łukasz Przytulna restauracja (1) Odwiedzilam wiele razy Rucole i zawsze wszystko jest na najwyzszym... Goska Moje miejsce na ziemi (1) Witam! Jestem stałą bywalczynią Rucoli w Gdańsku! Dziwie się różnym,mniej... Gulcia Naprawde warto ! Smaczne jedzenie połączone z klimatycznym wnętrzem ! (1) W ostatni weekend wybrałam się z rodziną na obiad ( ok godz 14). Restauracja... Sabina Koszmar (1) Wszytkim odradzam! To nie pierwszy raz kiedy odwiedzam restauracje i czas... Zdegustowana Dno (1) Kelnerka nie potrafi przyjąć prostego zamówienia dotyczącego napojów.... Natalia Restauracja dla cierpliwych (1) Nie polecam! Jestem tu juz 3 raz i ostatni. Za każdym razem bardzo długi czas... Mariusz Niestety niesmacznie, rozczarowanie. (1) Mimo zasłyszanych dobrych opinii o restauracji na Abrahama, spotkało nas... Maja