Rewelka (1) W restauracji Rucola w Oliwie byłem po raz pierwszy i choć słyszałem... Arek Makabryczna obsługa (1) Od wielu lat jestem klientką Rucoli. Kiedyś przychodziłam bardzo często,... Marti To mi w smak ! (1) W lokalu bywam regularnie, nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie. Pojawiam się... Wacław Dziewulski
MALWINA - opinia (1) Byliśmy dzisiaj całą rodziną ,ale na pewno już tu nie zawitamy, obsługa... MALWINA NAJLEPSZA W TRÓJMIEŚCIE (1) Rucolę na Abrahama odwiedzamy od wielu lat, jej dania takie jak tażin,... Ania i Janusz Opiela Elegancki Luz! (1) Ma się wrażenie ,jakby się odwiedzało miłych przyjaciół , zawsze miły kontakt... Zochna Wspaniała kuchnia (1) Przyjeżdżam do Trójmiasta kilka razy w roku i od kilku już lat odwiedzam... marecki miejsce z klimatem (1) jedzonko smaczne, nutka orientalnego smaku w potrawach; wystroj ciekawy,... boramarc bardzo dobra knajpka (1) uwazam ze RUCOLA w Oliwie jest miejscem dobrego smaku i cudnego klimatu.... Iza Anika - opinia (1) smacznie ,miło i kulturalnie Polecam Wszystkim!!! Anika Miło i smaczne jedzenie (2) Często jadam z rodziną w Rucoli. Wszyscy lubimy ten mały lokal. Są też... soplica Wydaję się, żę zmienia się na gorsze... (3) Wielokrotnie bywałam w Rucoli i zawsze wychodziłam bardzo zadowolona. Rzecz w... Monika Bardzo smacznie (1) Trochę zaskoczyły mnie te negatywne opinie, które przeczytałem już po mojej... Paweł ZDECYDOWANIIE NEI POLECAM (1) Byliśmy na kolacji w 2 osoby. Wystrój całkiem przyjemny, menu w miarę... Gość nie polecam (1) NIE POLECAM.kiedys na poczatku bylo ciekawe miejsce z ciekawa i smaczna... klient Beznadzieja ...! (1) Błagam właściciela Restauracji o zmianę personelu!!! Jak Cię widzą tak cię... Ewa bywam zdecydowanie rzadziej (1) w Rucoli pierwszy raz byłam parę lat temu. byłam zachwycona klimatem i... mary Wspaniały klimat! (1) Polecam wszystkim, obsługa miła, wystrój fantastyczny, pizza naprawdę... Sara Bardzo się zawiodłem. (1) No cóż nie miałem tyle szczęścia co osoby , które mogły wystawić pozytywny... Tomek Obsługa na 6 (1) Osobiście nie zgadzam się z opinią poprzednika. Obsługa jest zawsze bardzo... smakosz