Polecam każdemu (1) Można narzekać na małą ilość stolików, ale można po prostu zrobić wcześniej... Marek Mile zaskoczony... (1) Przed wizytą w lokalu przeczytałem poniższe opinie i zacząłem się zastanawiać... Marek Poborski PODZIEKOWANIA (1) ALE BYŁO SUPER JEDZONKO SMACZNE A OBSŁUGA BEZ ZARZUTU POLECAM NIE BĘDZIE TO... kobieta
Ciężko (1) Czosnek we wszystkim. Potrawy ciężkie. Czeka się długo. Wino tylko domowe, bo... Justyna Smacznie i wesoło (1) Jedzenie jak zawsze znakomite. Atmosfera odprężająca. Przytulny wystrój i... Stały bywalec w porządku (1) miła atmosfera, dobre jedzenie Magdalena niestety coraz gorzej (1) bywam od lat (od czasow kiedy to byla mala, nieznana knajpka, zanim powstaly... stary bywalec Dziwnie... (1) Lokal miniaturowy, niektóre stoliki totalnie pozbawione intymności. W tle... zabol Kiedyś było lepiej (1) Wybrałam się do Rucoli po długiej przerwie, jak zwykle zamówiłem zupkę... Jag Moja ulubiona restauracja w Trójmieście (1) Rucola to moja ulubiona w Trójmieście - jedzenie jest naprawdę przepyszne, a... marecki Słaba obsługa (1) Potrawy są smaczne ale niski poziom obsługi ostatecznie zniechęcił mnie do... Rafal KOSZMARNA OBSLUGA!!! (1) Kelnerki z opoznionymi reakcjami, niemile, czekajace az sie zwolni stolik.... ja_gdanszczAnka Kiepska obsługa (1) Jedzenie nie powiem smakowało mi, ale obsługa tragedia. Byłem na imprezie... Szymon to jest to!!!!!!!!!!!! (1) Nie zawiodłam się do tej pory ani razu i za każdym podejściem jestem mile... Lolek 1-osobowa obsługa (1) 1 kelnerka na cały lokal, 1 kelner z doskoku, raz na pół godziny. menu ładne... Daniel równia pochyła (1) Odwiedziłem ten lokal kilkukrotnie. Za każdym razem widziałem coraz gorszą... jacek Dania ciekawe ale przesada w dodatkach i przyprawach (1) Skorzystałem już parokrotnie. Nie zmieniło sie wiele. Denerwujące są placki... Łukasz Można się zawieść, drogo, jakość kiepska!!! (4) Po wizycie w tej restauracji, jestem zniesmaczona, nie dość, że na prawdę... Ania cudowny klimat, fantastyczne smaki na talerzu (1) Odwiedziłam lokal z polecenia i jestem zachwycona obsługą, klimatem,... Iza polecam (1) co tu pisać....z rodzina musimy zjeść cos z rucoli przynajmniej 3 razy w... Agnieszka