Przed wizytą w lokalu przeczytałem poniższe opinie i zacząłem się zastanawiać jakim cudem ta restauracja ma tak dobrą opinię wśród znajomych w pracy.... wraz z rodziną wybraliśmy się na obiad dzisiejszego dnia gdzie ku ździwieniu restauracja choć mała to pełna. Na szczęście jeden ze stolików akurat się zwalniał i udało się usiąść:-) po dosłownie kilkunastu sekundach nad stolikiem stał wyyyyyysoki i baaaaaardzo uśmiechnięty kelner, wraz z menu wręczył Nam dowcip, który sprawiał uśmiech na mej twarzy jeszcze po powrocie do domu:-) po przestudiowaniu karty pozostalem przy daniu dnia w postaci rosołu z gęsi oraz łososiu z masłem czosnkowym, zamówiliśmy również Tażin oraz pizzę. Wszystko przepyszne i pachnące, łosoś rozpadał sie w ustach a rosół ''jak u mamy''. Obsługa dwukrotnie zapytywała o jakość potraw oraz czy podać dodatkowo jakieś napoje, co bardzo mi się podobało. Po kilku minutach rozmowy z panem kelnerem dowiedziałem się, że niebawem lokal się powiększy!! Super!! Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej wizyty i na pewno tam wrócimy nie raz. Pozdrawiam