CZY TO TA SAMA RUKOLA? (1) Jestem czestym gosciem Rucoli w Oliwie przy okazji spotkan biznesowych jak i... Kuba beznadziejna obsługa (1) Gdy zapytałem się o wolny stolik dla 4 osób, usłyszałem że nie ma żadnych... Michał z Gdyni Pysznie..... (1) Co więcej dodać? Poprostu pysznie. Sprawdźcie sami. Krzysztof
ach ta Rucola... (1) Jedzenie wspaniałe, miejsce niestety dość ciasne, ale dasię przeboleć :)... velvet Przytulnie i kameralnie (1) Piekny i pierwszy tak cieply dzien tego roku idealnie umilila nam wizyta w... mluxus Sympatyczne spotkanie w gronie znajomych (1) Lokal z klimatem, sympatyczną atmosferą popartą świetną kuchnią i dobrymi... Mariusz Pizza (1) Dziś odwiedziłam z mężem Rucolę (po raz pierwszy tu jadłam) i z czystym... Olcia uwielbiam rucole (1) nie rozumiem tych opinii :) chodzę do rucoli, zarówno w oliwie jak i w... ania 1410 Apel do właścicieli (1) Apaluję do właścicieli tej niegdyś świetnej resteuracji. To już nie ta Rucola... Marek Rucola to już tylko Rukola (1) Czasy świetności i doskonałej kuchni Rucola ma już dawno za sobą.Pamiętam... Marta porazka (1) kpina!! rezerwacjapoczatkowo na 10 osob 3 h wczesniej zwiekszona do 12 po... ptys RUCOLA LA WSPANIOLA! (1) jedzenie rewelacyjne - najlepsza żółta grecka cytrynowa pod słońcem. Wasz... Jlo Coś złego dzieje się z Rucolą (1) W Rucoli bywam regularnie i przyzwyczaiłem się, że trzeba czasem poczekać.... piotr podwyżka cen (1) W sobote 21 czerwca wyprawialam swoje urodziny, termin zamawialam z miesiac... Ewelina Ł. wielkie rozczarowanie (1) W majowy weekend wybraliśmy się do Rucoli na obiad. Z córka zamówiłyśmy tartę... Ania awo - opinia (1) Do niedawna bylam częstym gościem lecz ostatnio zauważyłam, że jedzenie jest... awo DZIĘKUJEMY PANI NATALIO.......;D (1) DZIĘKUJEMY PANI NATALIO.......;D ......... Natalia - opinia (1) Czytając opinię poprzednika, nie mogę uwierzyć, że to ta sama restauracja.... Natalia UWAGA!! SPALENIZNA!!! (1) 13.02.08 razem z grupą 7 przyjaciół wybrałam sie na kolacje WALENTYNKOWĄ do... BINA Dla mnie bomba (1) Super jedzonko,mila obsługa,baaaaardzo duży plus za zakaz palenia !!! POLECAM... Piotr