polecam (1) zawsze milo i smacznie.doskonale wina. staly bywalec ostatni raz! (1) Rukola od zawsze pzostawała w mojej świadomości jako całkiem niezła... ;( Rozczarowanie (1) Podczas ostatniej wizyty moja potrawa była niesmaczna, czuć było, że produkt... Matthias
Moje ulubione miejsce (1) Bywam tu od wielu lat, kiedyś na randki, teraz przy rodzinnych... Al K. - opinia (1) Miła obsługa, jedzenie wspaniałe, przyjemny wystrój. Polecam K. Super restauracja (1) Niepozorna na zewnątrz, lekko ukryta w małej uliczce oliwskiej, cudowna we... Hubi bardzo zadowolona (1) jestem osobą przyjezdną i skorzystałam z oferty rukoli po swojej obronie na... martynia fiolka - opinia (1) Nie polecam restauracja jedna wielka porazka tego miejsca, danie pod nazwa... fiolka pomyłka (1) miałam nieprzyjemność spróbować tadźin z jagnięciną. Ani tadźin ani... niegdy więcej Nie zgadzam się z przedmówcą !!! (1) Jakiś czas temu spotkała mnie podobna sytuacja - stałem i szarpałem za... Krzysztof zawsze godne polecenia (1) Można narzekać na wiele rzeczy, ale na pewno nie na jakość produktów, smak... M Nowy wystrój i gorsza jakość potraw (1) Zdecydowanie zgadzam się z opinią p. Piotra z kwietnia 2014. Byliśmy ostatnio... Ala Iz - opinia (2) Ostatnio zamarzyła nam się włoska pizza, a nie typowa "polska". Chwila z... Iz Polecam (1) Bardzo wszechstronna kuchnia a wszystko naprawdę dobre. Lukasz Rucola po zmianach (1) Byłem w Rucoli nie pierwszy raz, ale pierwszy po remoncie. Wystrój super i... Piotr Rewelacja :) (1) Dziwi mnie poprzednia opinia,bo wszytko mozna powiedziec o Rucoli,ale nie to... Stała klientka Dziwaczne miejsce (1) Myśląc że Rucola w Sopocie i Gdańsku ma tego samego właściciela poszliśmy... ktoś kto tam nie wróci Naprawdę warto ... (1) Bywam w Rucoli dosyć często - sama lub z koleżankami i za każdym razem... Natalia Polecam ! (1) W Rucoli bywam sporadycznie lecz za każdym razem wychodze z niej bardzo... Czesława Ogólnie nie tak źle, ale.... (1) gdyby nie pazerność , ogólna jakość potraw niezle poza małymi potknięciami -... obserwator