Cocolino - opinia (1) Byłem tam już 3 razy i na pewno będę przychodził częściej, REWELACJA!! Cocolino pozdrawiam z anglii (1) Witam i serdecznie pozdrawiam Was Tomek i Asiu z tewkesbury i po raz wtory... Robert Dudek Gorąco polecam (1) słyszałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy na temat tej restauracji ale że... Krzysztof
Jak zawsze pysznie (1) Byłam ponownie w tej uroczej małej resteuracyjce. I jak zawsze jedzenie było... monika Wow, finally a restaurant that got it all right! (1) I must admit, it's not often that I find a restaurant that I'd consider... Jonathan Melhuish RUCOLA (1) Wspaniała rstauracja wszystko bez zarzutu jedzenie niesamowicie pyszne tylko... Adriano_6 Nie wiem czym sie zachwycacie..?? (1) Bylem ostatnio na przyjeciu weselnym i bylo serio kiepsko. Zaczne od... rudolf SUPER! (1) RUCOLA to super lokal! Maja przepyszne dania, fantastyczną obsługę oraz... Gotha Rewelacja:) (1) Zachecona opiniami postanowilam sie tam wybrac i musze przyznac ze jestem... magicks Godny polecenia lokal (1) Bylismy juz tam kilka razy; zawsze jest milo, przyjemnie i przede wszystkim... Duke Fantastyczne jedzenie !!! Lokal obowiązkowy!!! (1) Fantastyczne mięska, pierogi i zupy. Szczególnie polecam zestaw pierogi z... Magda PB - opinia (1) Wielokrotnie jadałem w tej knajpce i prywatnie i biznesowo i na ogół byłem... PB kocham was!!! (1) Uwielbiam tam jeść! Swietny wystrój, kameralne wnetrze(co może być jednak... Julia