Bardzo szybka naprawa Macbooka POLECAM

Zalałam swojego Macbooka i nie działała klawiatura, za trzy dni miałam wyjechać i zależało mi na szybkiej naprawie. Pojechałam do autoryzowanego serwisy gdzie mogli zamówić klawiaturę najszybciej za 7 dni, dzwoniłam do wielu serwisów w trójmieście. Wszyscy kazali mi czekać na zamówienie klawiatury. Znalazłam ten serwis saraceni na allegro sprzedawali nową klawiaturę do mojego modelu Macbooka i to najtaniej w Polsce. Zgłosiłam się do nich i dokonali naprawy w ciągu jednego dnia a przy okazji wymieniłam napęd który mi szwankował od dłuższego czasu oraz kupiłam jedną brakującą nóżkę do obudowy. Wszystko mieli na miejscu. REWELACJA szybko i tanio. Czy może być lepiej ?! Jeżeli komuś zależy na szybkiej naprawie Macbooka to polecam ten serwis. Szkoda że tak słabo się reklamują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bardzo szybka naprawa Macbooka POLECAM

Oczywiście dla tych którzy się zdecydują na naprawę nootebooka faktycznie możliwe że nawet naprawią.

Jestem informatykiem - elektronikiem z wieloletnim doświadczeniem według mnie serwis saraceni zjandujący się w gdyni chyloni to zwyczajni naciągacze i oszuści którzy robią wszystko aby zarobić pieniądze.

Powiem tak około miesiąca temu znajomy poprosił mnie abym naprawił mu nootebooka gdyż nie działa w nim dzwięk wziąłem i spokojnie zabrałem się do pracy okazało się że trzeba wymienić moduł zasilający do którego podłącza się głośniczki - najczęstrza rzecz która psuje się w tym modelu jeśli chodzi o zasilanie ( kwota modułu na allegro 40 zł).
Lecz los chciał że nie dostałem delegację z pracy i nie mogłem zamówić i wymienić danego modułu, a znajomy potrzebował laptopa na zaraz. Odnalazłem więc najbliżej mnie serwis saraceni z myślą ze naprawa z wymianą takiej rzeczy wyniesie max 150 zł. Poszedłem zostawiłem laptopa po czym następnego dnia dostaję wiadomość ze naprawa 450 zł ponieważ padł wzmacniaczyk dzwięku byłem w bardzo dużym szoku i już w tym momencie wiedziałem ze gdy teraz zrezygnuję to pewnie uszkodzą mi laptopa lub coś poprostu wykręcą.
Kwota wiadomo przesadna zrezygnowałem wróciłem do serwisu zaplacilem 50 zł za diagnozę wróciłem do domu i Panel Zasilający zniszczony doszczętnie laptop skręcony poprostu chyba na szybkiego tasmy nie poskręcane dzieki czemu klawiatura panel przedni nagle przestał działać dzwięk, przed oddaniem laptopa do serwisu przedni panel wydawał dzwięki czyli szło napięcie z niego na głośniki a teraz nagle nawet dotyk nie działa niemam pojęcia czy powymieniali sobie części z tego co widzialem przedemną odbierał jeden Pan ten sam laptop nie wiadomo czy nie podmieniają części.
A więc reasumując całość jeżeli chcesz u Tych Państwa naprawiać laptop nastaw się na wysokie koszty i poprostu złą diagnozę w momencie gdy odbierzesz laptopa i zrezygnujesz napewno będzie coś nie tak jeszcze gorzej niż przed odbiorem przez nich.

Ps. wystarczy przeczytać kartkę która odbieramy co tam pisze że nie odpowiadają za częśći które zostaną uszkodzone w trakcie diagnozy.

Pozdrawiam i Nie Polecam stanowczo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bardzo szybka naprawa Macbooka POLECAM

Oczywiscie po poworcie i odbiorze laptopa kupilem na allegro moduł zasilający o którym pisałem i laptop działa do dziś prawidłowo z dzwiękiem.

Nie działa Panel górny który został chyba na siłę uszkodzony lub podmieniony.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bardzo szybka naprawa Macbooka POLECAM

Witam,
Proszę o imię i nazwisko i termin skorzystania z usługi
oraz podanie modelu laptopa.
Chyba mamy tutaj do czynienia z żałosnym pomówieniem konkurencji, które nie pozostawimy bez echa.
Może serwisy, które nie mają pracy i klientów, bawią się w podmienianie podzespołów i uszkadzanie sprzętu klientów, my nie narzekamy na brak pracy i nie musimy być nieuczciwi.
Wszystkie naprawy są dokumentowany, posiadamy monitoring sprzęt który do nas trafia oraz cała jego "historia" jest nagrana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0