Szybko, sprawnie - działa! (1) Wybierając naprawdę priorytetową za dopłatą oddałem MacBooka Pro o godzinie... Kajetan Bardzo szybka naprawa Macbooka POLECAM (4) Zalałam swojego Macbooka i nie działała klawiatura, za trzy dni miałam... Milena Naprawdę Szok...ale pozytywny!! (1) Niezwykle pomocni i uczynni. Byłem kilka razy żeby uzyskać informacje nt... Piotr
Nie polecam (1) Wymiana zawiasów trwała u nich 3 tyg. i efekt pozostawiał wiele do życzenia.... dglugla Serwis pierwsza klasa (1) Bardzo profesjonalny serwis, bardzo miła obsługa - wszystko dokładnie mi... Magda moim zdaniem najlepszy serwis w trójmieście (1) Po mojej długiej przygodzie z zepsutym compalem mogę szczerze polecić serwis.... konrad POLECAM (1) Dziwną mnie niektóre komentarze. Ja byłem bardzo zadowolny z usług tej firmy.... Marek Rzetelni i szybcy (1) Szybka usługa, prawie na poczekaniu (pomimo, iż to była sobota). Polecam z... Maciej Kontakt @ -brak... (1) Szkoda, bo przez telefon rozmawialo sie fachowo i konkretnie. Niestety... wchpikus Profesjonalny i skuteczny serwis. (1) Polecam wszystkim, którzy mają dowolny problem z laptopem i innym sprzętem... Marek Saraceni NAJLEPSI!!! (1) Chyba najszybciej i najsprawniej działający serwis w trójmieście! Miałam... Agata Profesjonalny serwis i bardzo miła obsługa (1) Miałem problem z Omnibookiem 6000, sprzęt stary, części trudno dostępne.... Michał I SUPER SERWIS!!!!!! (2) biorąc pod uwagę dużą konkurencję na rynku firma Saraceni nastawiła się na... Artur Serdecznie polecam! (1) Konkretnie i szybko.Miła i profesjonalna obsługa, sprzęt sprawny, duże... Marcin Błyskawiczne działanie (1) Błyskawiczne działanie, rano przyniosłem sprzęt popołudniu usłyszałem... Łukasz