Bardzo złe wrażenie

Trochę mnie zaskoczyły te wszystkie pozytywne opinie na temat Wedding Roomu i obsługi (zwłaszcza obsługi!). Uważam, że Panie nie nalezą do najbardziej profesjonalnych. Bardzo trudno się do nich dzwonić, umówić na na spotkanie graniczy z cudem. Niestety często odwoływały zaplanowane spotkania. Ogólnie niezbyt pozytywne wrażenie, niektóre suknie są w marnym stanie, za używaną suknie trzeba zapłacić cenę taka sama jak za nowa suknie z salonu. Długiej kariery na rynku im nie wróże z takim podejściem do klienta. Szczególnie p. Justyna wywarła na mnie bardzo złe wrażenia, brak doświadczenia w pracy z klientem, o zerowych zdolnościach sprzedażowych nie wspominając. Klientów traktują bardzo wybiórczo. Dodatkowo bardzo zła organizacja pracy i czasu. Niestety nie umieją podzielić się obowiązkami i dlatego ich 100 metrowy salon będzie pełen sukienek, ale klientek w nim nie będzie.
Zdecydowanie nie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zle wrazenie? WIECEJ TAKICH SALONOW !! :)

Nie zgadzam sie ! Az musze zabrac glos ! P. Justyna i P. Ola to odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku! Sukienki samych dobrych marek w korzystnych cenach (w porownaniu do ceny nowej sukienki ). Dziewczyny zawsze ,usmiechniete i PROFESJONALNE Byly niezwykle pomocne przy wyborze mojej sukni, moglam liczyc na szczera opinie i ciekawe rozwiazania ewentualnego problemu. Polecam Wedding Room - nigdzie nie spotkalam sie z tak wspaniala i normalna atmosrefa , fajne dziewczyny z pasja, co widac na pierwszy rzut oka ! ..ktos tu chyba zazdrosci :) od wrozenia sukcesu nie jestes , a skoro ciezko wg Ciebie sie dodzwonic to chyba swiadczy o tym , ze salon cieszy sie duza popularnoscia , nie sadzisz? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bardzo złe wrażenie

Zgadzam się. Dzwoniłam do Pań, napisałam maila z prośbą o kontakt. Jedna z Pań, owszem, oddzwoniła. Powiedziała, że skontaktuje się ze mną później bo mają przeprowadzkę, ale już nie zadzwoniła. Słabe wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0